Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek a hálószobában?

Gyerek a hálószobában?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól nem szabad ott lenni? Véleményekre vagyok kíváncsi.
aug. 5. 16:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

Komolyan!


Akiknél évekig ott alszik a gyerek, hogy szexelnek???

aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

21, szerencse hogy a ház nem csak egy szobás...

Mi mondjuk szeretjük az extrém dolgokat.

Nem akarom én itt kiteregetni az intim dolgaimat, de azt az egyet elárulom neked, hogy a ház összes pontján szexelünk már kb...

11 és 2,5 évesek a gyerekek( a kicsi velünk alszik, a nagy külön szobában persze)

aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

#21 rendesen mint mindenki más

Ahogy írták, jó esetben nem egy szoba van a házban.

aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
40%

22, 23,


Arra gondolok, amikor ott fekszel mellettem, és rád mennék.

aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%
#21 a gyerekek előbb elalszanak, mint mi. Mire ágyba kerülünk és egymás mellett fekszünk, már akkor sem akarnék szexelni, ha nem lennének ott a gyerekek, mert fáradt vagyok. De egyébiránt ez a titka, hogy ők hamarabb elalszanak, így nekünk ott van a ház összes többi pontja az együttlétekre. Az ágyban meg alszunk és összebújunk. Ha olyan kedvünk van, akkor átvisszük őket a saját ágyukba, és akkor majd valamikor megjelennek az éjszaka folyamán közöttünk, de meg tudjuk oldani a saját ágyunkban is, ha nagyon olyanunk lenne :D Nem hiszem, hogy akinél a gyerekekkel közösen alvás hátráltató tényező, ott tényleg csak ez a gond. Aki akarja, megoldja így is.
aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%

24, nem, én nem fekszek melletted, és te nem jössz rám, a többit bizd rám és a férjemre.

Ne aggódj a mi szexuális életünkért, ne legyenek miatta rossz álmaid


#22

aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt előző kapcsolatból való gyerekről, lakáshitelről, kocsiról, meg kitartott nőkről? Vagy honnan jött ez?

Nekünk két közös gyerekünk van, dolgozunk és együtt fizetjük a hitelt. De teljesen mindegy, még ha úgy is van ahogy mondod, a szex koszenzuson alapul, máskülönben nemi erőszaknak hívják. Tehát a válasz az, hogy ha csak te akarod, ő nem, akkor márpedig krvára nem "mehetsz rá".

aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!