Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek a hálószobában?

Gyerek a hálószobában?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól nem szabad ott lenni? Véleményekre vagyok kíváncsi.
aug. 5. 16:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
10! Tripla like!
aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a nem szabad ott lenni azt jelenti, hogy a szülők szobája valami tiltott hely, nálunk nem volt ilyen.
aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

12!


Nekem konkrétan a szülők hálószobájából nyílt a saját szobám.

aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%

kb 5 volt, mikor elkezdett éjjel átszökni, vagy 2 évig minden este.

Ha úgy szokta meg, hogy együtt alszotok, nyilván nehéz lesz a saját ágyába szoktatni, de nem kötelező.

Akkor szokták, ha korábban kelsz, vagy már kényelmetlen.

De ha nektek jó..

aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Itt kezd agonizálni a házasság.
aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%
Férfiként egy percre sem engedném. 10-ből 8 esetben rámegy a kapcsolat.
aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez teljesen egyéni. Van, aki ott altatja a gyereket 2-3 éves koráig. Van, aki kisiskolás korig engedi, hogy ott legyen és van, aki számára a szülői hálószoba tiltott a gyereknek. Nekem már felnőtt a gyerekem, egyedül neveltem sokáig, egy szobában éltünk akkor. Amikor osszekoltoztunk a férjemmel, akkor lett külön szobája, onnantól nem jött a mi szobákba- akkor volt 8 eves. Nem volt kitiltva, egyszerűen nem volt oka bejonni.
aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy akik azt írják hogy itt megy rá a házasság, azokhoz szól a kérdésem, inkább kérdéseim.


Tudtátok,

- hogy sok pár nem is tud együtt aludni, mert egyszerűen nem tudnak egymás mellett aludni kipihentetően? (És sok esetben csak annyi a megoldás hogy külön alszanak)

- hogy intim időt együtt tölteni nem csak a hálóban lehet.

- hogy ez csak egy időszak jobb esetben?

- vagy hogy lehet hogy még maga a férj is szeret harmasban aludni?

- hogy egymással foglalkozni nem éjszaka kell, miközben amúgy alszol?

-nem biztos hogy ami neked jó, vagy rossz az másnak is.


Amúgy nálunk nem aludt a szobánkban. Neki van külön szobája ott van a kiságy és nekem egy ágy.

Az elején a kiságyat használta, most a matracon alszik és akkor éjszaka ha kel 3 körül átmegyek hozzá es vele alszok.

1.5 éves, nyilván ez még változni fog.

aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%
lányom majdnem 10 ėves volt mikor külön szobåt kapott adig velünk egy szobåba lakott elég nagy volt szoba neki volt egy emeletes ågya ahol aludt nekünk meg egy sajåt ågy ahol mi aludtunk a férjemel azt kėsz .
aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
Az én 10 évesem is velem alszik néha(kényelem), de ettől még lazán alszik a barátainál is, semmilyen szorongást nem okoz neki. Egyszerűen kihasználja, hogy itt aludhat, ha épp nem vagyok elég szigorú és következetes, de nem okoz neki gondot a szobájában, vagy másnál való alvás, ottalvós egyhetes táborba meg kifejezetten vágyna(én nem akarom még).
aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!