Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy hiszti után meddig...

Nagy hiszti után meddig hüppögöt a gyereketek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek hülyének szerintem kb 1 órás hiszti után letettük aludni de lassan 2 órája és még mindig hüppög… Hívtam már egy ügyeletet, de azt mondták ne aggódjak valószínüleg csak a hiszti miatt van, viszont ennyire hisztizni még nem hisztizet és a kiváltó okot se tudjuk, mert semmi extra nem történt… nem tudom mitévő legyek… nem akarok túl aggódós lenni se, de megijeszt…

aug. 2. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg felhívtad ezzel az ügyeletet???

Legalább megvolt nekik a nap poénja....

aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom én nagyon sírós gyerek voltam és volt hogy órák múlva is hüppögtem (4-5 évesen is)
aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

“ kínáltuk, tápszerrel, kedvenc kinyomós püréjével, kenyérrel, mogyoróvajassal is, de semmi sem kellett neki még a víz sem, megmostuk az arcát hidegvizzel, de az sem hatott neki”


Ezt a hisztikezelést csak nekem szomorú olvasni?

aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne ajándékozd a hisztit kajával és ne tedd le sírva aludni.

A hüppögés normális, mivel nem volt ideje lenyugodni alvás előtt.

aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy a leirt modszerektol nem múlt el a hiszti, vagy ti mindig ezt vetitek be?

Nálunk ilyen helyzetben az van, hogy leguggolok hozzá, megkerdezem mi a baj, ha nem mondja, megprobalom megolelni, felvenni, ringatni. De biztos nem hideg vízzel megmosni az arcát. A 75 éves nagymamám csinálta nekem meg 2000 előtt, neki se jött be, még jobban ordítottam.

Valószínűleg a gyereked fáradt volt és sok inger érte, ilyenkor nyugalom kell neki, megértés, nem hideg víz az arcába.

aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer volt hogy nem engedtem neki a szekrényből kivenni a cuccokat, amik eddig nem voltak ott de mivel utazni készültünk oda gyűjtöttem a dolgokat. Rendesen kiakadt rajta, utána próbáltam megnyugtatni, ellökött. Az apja ott maradt, őt is ellökte (mármint csak eltolta hogy ne nyúljon hozzá). Addig elmentem egy kávét csinálni, végig nézett, bementem kérdeztem hogy megisszuk együtt ahogy szoktuk? (Cikória) De nem. Utána letettem a poharat és felvettem, akkor már engedte. Ő cicis volt, így azt kérte. Nem akartam lekenyerezni vele, szimplán ő a cicit nyugira is használja, tehát kifejezetten ő kérte. Általában elobb máshogy próbálom nyugtatni. Kb az egész alvását végig szipogta. Majdnem egy órát. De mikor felkelt kutya baja nem volt.


Egyébként ha valaki életveszélyes állapotban van és ott a megmentő vagy ő maga/. Tök mindegy, akkor nem az ügyeletet fogja hívni, hanem a segélyhívót. Tehát senki nem fog miatta meghalni.

aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!