Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy hiszti után meddig...

Nagy hiszti után meddig hüppögöt a gyereketek?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek hülyének szerintem kb 1 órás hiszti után letettük aludni de lassan 2 órája és még mindig hüppög… Hívtam már egy ügyeletet, de azt mondták ne aggódjak valószínüleg csak a hiszti miatt van, viszont ennyire hisztizni még nem hisztizet és a kiváltó okot se tudjuk, mert semmi extra nem történt… nem tudom mitévő legyek… nem akarok túl aggódós lenni se, de megijeszt…

aug. 2. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
hány éves? valami azért csak történt, hogy így hisztizett, nem?
aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1-es


21 hónapos. Annyi volt, hogy hazajöttük egy sétával kötött vásárlással, majd elkezdtem kipakolni és gyanítom ő akarta a kenyeret kivenni ezt csak utólag feltételezem, de őszintén foggalmam sincs. Elkezdett torka szakadtából sírni kínáltuk, tápszerrel, kedvenc kinyomós püréjével, kenyérrel, mogyoróvajassal is, de semmi sem kellett neki még a víz sem, megmostuk az arcát hidegvizzel, de az sem hatott neki. Lefürdette a férjem majd én felöltöztettem addig nyugodt volt, mert énekeltem neki picit akkor sírt mikor D vitamint adtam neki utána megkínáltam vízzel nem kellett neki majd beraktam aludni. El is aludt viszont hüppög… még bementem 1 órája hozzá felvettem, néha felpislákolt de hüppögött tovább most 10 perce benéztem még mindig.

aug. 2. 21:56
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel felhívtad az ügyeletet? Nem semmi, milyen hívásokat kaphatnak. Fogalmam sincs meddig szokott hüppögni, nincs időm ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as akkor mért írsz ide? Ha szerinted ez hülyeség, hogy a gyereked hosszasan hüppög akkor gratulálok 🎉 Nem 2 percről van szó, ha nem 2 óráról :)
aug. 2. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok volt az inger neki akkor. Csak így az én lányom akkor szokott hisztizni ha túl van túráztatva. Valószínű ha ott megnyugodtok, megpróbáltok rájönni mi a baja akkor könnyebben túljutott volna minthogy ebben a felhevült érzelemi állapotban még lefürdettétek és elaltattátok. Én ilyenkor várok hagy sírja ki magát, és kérdezgetem hogy mit

szeretne. Alvás közben meg feldolgozza az ingereket. Reggelre kutya baja se lesz.

aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Máskor ne tedd le aludni a hiszti kellős közepén

Várd meg amíg lenyugszik, alvás előtt beszélgess vele, de ne rakd le úgy aludni, hogy hisztizik.

A hüppögéssel felhívni az ügyeletet tényleg túlzás volt, szerintem miután lerakták a telefont röhögtek egy jót rajtad

aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Ugyeletet ???

Ez remelem valami vicc, es remeljuk nem halt meg senki mig ezzel foglaltad le a vonalat es a szakembert 😡

aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is túl sok inger érte, valószínűleg elfáradt és még az akarata sem teljesült. Hüppög ? Nem tudom pontosan milyen hangra gondolsz, de a sok sírástól a váladék is megered az orrból, ha nem tudja normálisan kifujni, akkor bedugul / az adhat ki furcsa hangokat.
aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem hülyeség és szerinted is ezért írod, hogy nem akarsz túl aggódós lenni. Pedig túl aggódós vagy. Gyerekem néha alvás közben is hüppög, ha hisztizett előtte, semmi jelentősége nincsen. Csak azt nem értem szerinted milyen súlyos kórkép jele lehet a hosszan tartó hüppögés.
aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Októberben lesz 2 éves, kb. 30percet szokott hüppögni, utána megnyugszik.
aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!