Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális hogy 2.5 éves kislány...

Normális hogy 2.5 éves kislányom 3. -jára kap antibiotikumot miota 2 honapja bölcsis?

Figyelt kérdés
Mindig felsö léguti problémáink vannak,és emelett fülfojás is,már egyszer fel is szurták.Adok neki immunerösitö gyogyszert,cebion 2× MULTIT meg mellé CEBION cseppet. Mit tehetek még hogy ne betegeskedjen ennyit?Valaki segitsen mert megörülök hogy 1-2 hetet megyünk bölcsibe aztán 1-2 hetet szivom az orrát ,tömöm a fülét,lámpázom az arcát meg meleg párnán fekszik ,ezt mindet felváltva,hát én már eléggé kezdek kilenni,meg ez az állando antibiotikum nagyon gáz nem? Hiába adom a NORMAFLORT mindig, a multkor a kis nunija gombás volt a gyogyszerektöl,nem tudom meddig lesz ez? Kivagyok a gyermekemmel együtt,mit adjak neki ,hogy ne kapjon el mindent a bölcsibe?
2010. okt. 31. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gapefruit mag cseppet próbálj még ki nálla. Énmár felnőtt vagyok, de mindenféle vacakság előjön nállam, főleg őszi időszakban. Belgyógyász orvos javasolta. 800 féle, vírus,baktérium, gomba ellen nagyon hatásos. Két és féléves gyermeknél nem tudom mennyi az adat naponta. Nekem teába, vagy gyümölcslébe, reggel 10 csepp elég volt. Másfél deci tea, vagy gyümölcslé azért kell hozzá, mert eléggé keserű.
2010. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
--adag!
2010. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a homeopátiában,esetleg megpróbálhatnád azt is...

Az én lányom 3 éves,most kezdte az ovit,de eddig többet volt itthon,mint ott.Mi most megpróbáljuk ezt a homeos kúrát,hátha segít és felerősíti az immunrendszerét.

2010. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 6 hete jár bölcsibe,első héten jól volt,utána 1 hétig itthon volt hasmenéssel(utóbb kiderült azért,mert nehezen állt át a gyomra a bölcsis ételekre,és itthon nem iszik pont a hasmars miatt gyümölcslevet,ott pedig naponta kap),a hasmenés csak antibiotikummal múlt el,1 adagot adtam be,és már nem ment a hasa.Utána ment 1 hetet,majd 2 hétig itthon volt,orrfolyás,köhögés,vírusos pötty miatt,megint csak az AB segített,megint ment 1 hetet,és már megint beteg.

Most a 3 nap alatt próbálom kigyógyítani,kap lándzsás útifű szirupot,és gyógyteát mézzel.

Sajnos ez ezzel jár,amikor mi betegek voltunk,a 24 gyerekből 5 járt bölcsibe:(

Nálunk csak az antibiotikum segít,de ez így volt a bölcsi előtt is

2010. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NEM KELL HINNI a homeopátiában. Ez nem kuruzslás, hogy csak akkor hasson, ha hiszel benne.

Egy próbát mindenképpen megér.

Már egy éve nem kapott a fiam antibiotikumot és az oviból sem hiányzott, pedig olyan járvány van, hogy csak 5 gyerek volt a 24-ből.

Én is ajánlom a homeopátiát!

2010. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos eleg gyakori, hogy 8-9 eves korukig allandoan betegek a gyerekek. Lehet probalkozni homeopatiaval, de leteznek gyogyszerek amivel erositheto az immunrendszer bizonyos korokozokkal szemben. Ilyen a Broncho-vaxom. Ismerek gyerekeket akik szedtek es hasznalt. Persze orvos ajanlotta de meglehet kerdezni.
2010. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

7:50-es vagyok

a bölcsinkbe jár a doktornénink unokája is,ő is beteges,mondta a drnéni,hogy túl vannak egy broncho waxum kúrán,kap béres cseppet,gyógyteát a gyerek,de nem használ.

Az immunrendszernek meg kell edződni.

6 éves a nagyobbik gyerkőcöm,ovi kezdéskor még sokszor volt beteg,idén még 1x sem.

2010. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ,elfelejtettem irni hogy kap homeop. golyokat is ,immunerösitö,de sza...t sem ér én azt vettem észre,de adom neki,reménykedek de eddig nem sok sikerrel jártam.
2010. nov. 1. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is immunrendszer erősítésre ajánlom a homeopátiát, hanem a betegség kezelése. Mikor beteg, akkor vidd homeopatához...

És ne haragudj, de amíg antibiotikummal gyengíted az immunrendszerét, addig ne csodálkozz, hogy a homeós bogyók "sz@rt" sem érnek.

2010. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!