Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok a nyári szünetet...

Hogy bírjátok a nyári szünetet a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
júl. 12. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
A kérdést sem értem. Csak a gyereknek van nyári szünet, nekünk szülőknek nincs.
júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

3 és 5 évesek.

Úgy, hogy még nincs nyáeiazünetünk. Még 2 hetet mennek oviba. Én 2 hetet tudok itthon lenni velük, meet ugse a szabadság is véges...

júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Én imádom

2 vállalkozásunk van a férjemmel, itthonról dolgozom egész évben.

A nyári szünetben csak a nagyon-nagyon kötelező dolgokat csinálom meg mellettük és próbálom napi 1-2 órába este besűríteni mikor már alszanak.

Így nem kel ébresztőre kelni és miénk az egész nap.

10 éves a nagy, lassan 4 a kicsi.

Ha valami halaszthatatlan dolog van akkor a nagyobb játszik/vigyáz a kicsire ameddig a gép előtt vagyok

júl. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Miota sulisunk van es 10 hetet meg kell oldani, azota nincs nyaralas, mert felvaltva vagyunk szabin a ferjemmel, ha egyutt is megyunk akkor mar nem eleg a nyarra. A nagy megy taborba,meg a kicsit berakhatnam ugyeletes oviba,de annyit volt beteg osztol junius elejeig is,hogy muszaj kivennem, kell a 2 honap,hogy regeneralodjon. 2 hetente volt beteg oktobertol,havi kettovel szorozva az egy nevelesi evre is 16 betegseg minimum. Taknyok,fosos hanyos,kotohartya,kez lab szaj,covid es influenza,skarlat,csak ami eszembe jut. Tisztara ki voltunk borulva mar es a gyerek is szegeny. Minden 2.esetben kb elkapta az egesz csalad. Ugyhogy kibirjuk nyaralas nelkul, de csórikam,hadd pihenjen itthon, miota nincs oviban azota nem beteg, fura is. Mert errol szol az eletunk miota ovis. :( elvezi kulonben,hogy nem rohanunk reggel, 6.30ra kellett vinnunk, mert mas telepulesen kezdunk 7kor. Medencezunk, bent gusolunk, lego, szinezes, gyurma,vizibomba ,bicikli,roller kint.
júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenkinek olyan semmitmondó a munkája, van akinek az egy hét hiányát is bőven megerzi a terület.
júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

15!

Gondolom ezt nekem szántad.

Évi 190milliós árbevételt csinálunk+ott a családi gazdaság.

Ha ez neked semmitmondó akkor nem tudom mi számít jónak a szemedben...mi megélünk belőle.

És nem, nem csak a férjem csinálja. Együtt építettük fel és dolgozunk rajta de vannak gyerekeink akik minőségi időt érdemelnek velünk bébiszitter és táborok nélkül is!

#13

júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
85%
15 nem lehet mindenki sebész, mint te
júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!