Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok a nyári szünetet...

Hogy bírjátok a nyári szünetet a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
júl. 12. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
5-3évessek a gyerekek jól bírjuk napközben sokat medencézünk, játszunk, elvannak szerencsére🙏🏻😅
júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

10 éves van itthon, a kicsi pedig alapból itthon van, nem jár bölcsibe

Annyi a különbség hogy nem kell felkelni reggel és elindítani a nagyot az iskolába.

Én imádom a nyári szünet, hogy itthon lehetünk együtt hárman, nem ébredünk ebresztore.

júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Ja dolgozni meg járjon az, akinek nincs gyereke...
júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

#3, ha nekem cimezted akkor rohadtul nincs közöd ahhoz, hogy én nem dolgozom.

Megtehetem.

És?

Fáj neked?

Ha fáj kösd be.


#2

júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Én sem dolgozom, ha a gyerekemnek szünet van, én is megtehetem. Bocsmá, hogy neked sz*r 😂


Egyébként jól elvagyunk, szeretünk együtt lenni, nem megy az agyamra.

júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
#3! Hát, szüljél gyereket, ha ez ilyen egyszerű.🤷🏼‍♀️Meg is oldódott.
júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

“ Én sem dolgozom, ha a gyerekemnek szünet van, én is megtehetem. Bocsmá, hogy neked sz*r”


2 és fél hónapot megkapsz?🤔


Nekem is van 2 iskolás gyerekem, úton a harmadik, de mindig csak 2-3 hetet voltam itthon. Most csak azért vagyok, mert pár hét múlva szülök. Törvényesen nem is jár egész nyárra szabi, kivéve ha saját magad ura vagy, vagy mondjuk pedagógus.

júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Egész jól, medencézünk, kirándulunk, nyaralunk, megyünk barátokhoz, nagyszülőkhöz, rokonokhoz, idén nyáron kezdtünk el múzeumba járni vele, heti egyszer oda is megyünk.

Jó, elég strapás állandóan lekötni, de én élvezem.

júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Addig valóban jó volt, amíg kicsik voltak és otthon voltam. Azokat a nyarakat nagyon bírtam. 3,5 év korkülönbség van köztük, így az utolsó ilyen nyár az volt, amikor a kicsi 2, a nagy meg 5 volt. Sokat kirándultunk, strandoltunk, nyaraltunk.

Most is jó lenne, ha nem dolgoznék. Így viszont alig vagyunk együtt. Össz. 3 hetet leszek szabin, ebből egyet nyaralunk.

júl. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

A kisebb 7 éves. Ő 3 hét napközis táborban volt az iskolában.

Most 2 hét Tata. Aztán 1 hét velem. Apja is lesz egy hetet vele, aztán mama. Iskola kezdés előtt újra én.

De így is minden délután nyaggat, hogy menjünk valahova 😀

Munka után nem annyira vagyok lelkes... inkább hétvégén. Strand,mozi, múzeum, játszótér....

júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!