Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős gyereknek hasznos lehet...

Elsős gyereknek hasznos lehet az okosóra?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom milyen, de sok szülőtől hallottam, hogy ők beszereztek egy ilyet a gyereknek.

Most megy kislányom első osztályba, általános gimivel egybe kötve.

Elég sokat lesznek majd ott, délután 4-ig.

Hasznos lehet neki az okosóra?

Köszönöm.



jún. 16. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.


Reggle viszed delutan hozod ha van valami majd ugyis a tanar hiv nem a gyerek

jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén minek? Reggel viszed délután hozod. A kettő között nem lehet használni.

A lányom most kapott negyedik év végén.

Jövőre egyedül jár haza.

Reggel ki kell kapcsolni és betenni a szekrénybe, délután az órák és napközi után kapcsolhatják be a telefont és okosórát is

jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak eltereli a figyelmét (sima óra is elelterelné). Szüksége meg nincs rá.
jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, akik vettek, hogy szerintük mire jó. Mert nekem sincs ötletem.
jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek?

Lányom most megy ötödikbe, másik városba buszozni fog, most kapott csak okosórát.

jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először tájékozódj, hogy egyáltalán lehet-e nála okos eszköz. A lányom 3. osztályos, de minden ilyen tiltott napközben. Az okos órákat levetetik, a telefont kikapcsolt állapotban eltetetik a gyerekkel. Amúgy ha hozzátok és viszitek, akkor felesleges.
jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos, speciális esetekben hasznos lehet, de alapból tök fölösleges. A mi legkisebb fiunknak már oviban is volt, mert szökős, nem beszélő auti volt (most már 11 és beszél). Az oviból is meglépett párszor. Nekünk akkor olyan volt, amit be lehetett állítani, hogy ha bizonyos körön túl megy, akkor jelezzen. Ez az óvónőnek is be volt állítva és nekem is. Így biztonságosabb volt, a tanítónéni először azt mondta, hogy nem lehet, majd végül kérte, hogy maradjon, mert a fiunk első nap meglépett és hazajött...

A két nagyobbnak nem volt és még most sincs.

jún. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem semmi szükség rá hozzod visszed .
jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felelsleges és inkább zavaró tényező nekik. A másik tolltartója is leköti őket, nem kell ehhez egy plusz egy technikai eszköz.
jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!