Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon sok egy 2 évesnek a...

Nagyon sok egy 2 évesnek a 100 cm magasság?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiam 14 kg és 100 cm. A védőnő és a gyerekorvos rendesen meg volt döbbenve mekkora gyerek. Tényleg olyan nagy a korához képest? Én is látom hogy magas a kortársaihoz képest, de azért nem tornyosul feléjük mondjuk a játszótéren.

A férjemmel magasak vágyunk mindketten, de nem extrémen, én 180, ő 190 cm.

Nektek mekkora volt a 2 évesetek ekkoriban? Várhatóan tényleg duplázzák a 2 éves kori magasságukat?



#magasság #Státusz mérés
jún. 6. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én fiam 2 évesen 95 cm volt és 15 kg, amivel a who tracker szerint eléggé magas. Ehhez képest a te fiad még magasabb. Nem tudom mekkora lesz, de az már feltűnt, hogy a kortársaihoz képest magas.
jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 éves fiamost 104 cm,és ő isagas az ovis társaihoz képest.Úgyhogy igen,2 évesen magasnak számít a gyereked.
jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy dupláznak! Eszerint nekem is 180-nak kellene lennem. Nem jött össze, 158 vagyok.

Lányom és fiam is pont 90 centi volt 2 évesem, egyik se égimeszelő, a kisebbek között vannak. Van olyan csoport-/osztálytársuk, aki bő 1,5 fejjel magasabb.

jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam most 4 évesen 100cm, 14kg. Most mit mondjak így? Igen, szerintem magas. Meg az én fiam is kicsike, ezt is tudom.

A másik fiam most 5 éves, benne van az ovis csoportban az 5 legmagasabb között, pedig teljesen átlagos a percentilis szerint.

A 180 cm-ed meg nem átlagos. A női átlag valahol 160-170 között mozog.

jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! :)

Egyébként nem gondolom hogy átlagos magasságúak vagyunk, csak azt írtam hogy nem extrémen magasak szerintem. Vagy legalábbis a mi környezetünkben van több hasonlóan magas nő és férfi is.

jún. 6. 15:50
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
fiam 3éves 92cm 12kg.
jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam meg apró, 2 évesen 86 centi és 10,5 kg. Kis picike.

De az apja is ilyen volt gyereknek. Mindig a tornasor végén állt, sokkal kisebb volt a kortársainál. Most felnőttként 185 centi magas, szóval megnőtt idő közben. :D

jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
A te magasságod 16 cm-el van a magyar női átlag felett, a férjedé 14-el (a férfi felett nyilván). Ez nem kóros, de igen magas és kb egybevág a gyerek arányaival is.
jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!