Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon sok egy 2 évesnek a...

Nagyon sok egy 2 évesnek a 100 cm magasság?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiam 14 kg és 100 cm. A védőnő és a gyerekorvos rendesen meg volt döbbenve mekkora gyerek. Tényleg olyan nagy a korához képest? Én is látom hogy magas a kortársaihoz képest, de azért nem tornyosul feléjük mondjuk a játszótéren.

A férjemmel magasak vágyunk mindketten, de nem extrémen, én 180, ő 190 cm.

Nektek mekkora volt a 2 évesetek ekkoriban? Várhatóan tényleg duplázzák a 2 éves kori magasságukat?



#magasság #Státusz mérés
jún. 6. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem alacsony, az tuti.:) A lányom 90 cm volt 2 évesen, most 181 cm magas, a fiam 91 cm volt, ő 13 évesen 176 cm. Én 172 cm vagyok, az apjuk 176 cm.
jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg magas.

A mi gyerekorvosunk épp most jegyezte meg, milyen nagy a 2 éves fiunk, aki 94 cm és 12,8 kg. Szóval ha a te fiad 6 centivel magasabb, akkor tényleg kiemelkedik ez az érték a kortársak közül.

jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem sok. De ha azt mondják igen, mit tudsz vele csinálni?
jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

4 éves lányom 98 cm és 14 kg. :|

Jó, mondjuk rajta látom, hogy kisebb a kortársainál, de azért az ovis csoportjában nem egyedüliként ekkora.

A 1,5 éves lányom 86 cm és 11 kg, hozzá korban van közelebb a fiad :D


Amúgy de, te is és a férjed is baromi magasak vagytok (én 163cm vagyok, férjem 179, szóval innen "lentről" nézve ti égig értek :D ), így érthető, hogy a fiatok is magas. Egyébként én is azt olvastam, hogy kb 2 éves korra a felnőttkori magasságuk felénél járnak. 2 évesen a nagyobb lányom 87 cm körül volt, így várhatóan akkora, talán kicsit magasabb lesz, mint én. Ez nőknél egyáltalán nem hátrány. Szerencsére fiúknál sem hátrány, ha magas, szóval nem aggódnék a helyedben. Mondjuk ha hátrány is lenne meg tényleg túl magas is lenne a kortársaihoz képest, de úgy mégis, mit lehetne vele kezdeni? :D Ő ekkorára nőtt és kész. Majd győzd kamaszkorában etetni. :D

jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de magas. Az en lanyom 95-tel is magasnak szamit 2 evesen.
jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Fiam is pont 100cm volt 2 évesen. Most múlt 13, 181-182 cm.
jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem egy 180 centis nő nem átlagos... mit vártál.

Btw akár lényegtelen is lehet. A férjem fia iskoláig mindig a legmagasabb volt a kortársai között. Most 16 éves és alig 170 - a második legalacsonyabb az osztályban.

A lányom úgy a legmagasabb az ovis csoportjában 4 évesen, hogy én 158 cm vagyok, a férjem 175.

jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
180 centi magas egy nőnek! genetika :)
jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy egy volt osztálytársam általánosban a legkisebb volt. Talán még nálam is kisebb, akkor volt olyan 160cm, utána úgy beindult a növése hogy most nálam két fejjel magasabb, kb 180 cm. Én egy éves koromban tök nagy baba voltam, most vagyok 164 cm összesen.
jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én fiam is pont 100 cm volt egy hónapja(áprilisban volt kettő éves)

13 kg körül van most

Lányomra anno két évesen azt hitték, hogy négy éves, ő még magasabb volt.

Most tíz éves, és egy fejjel alacsonyabb nálam(170 cm vagyok)40 kiló, és 40-es lába van

jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!