Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél, ha egyszer csak...

Mit tennél, ha egyszer csak lefülelnéd, hogy 6-8 éves gyerekeid egymással csókolóznak?

Figyelt kérdés
jún. 2. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nagyjából semmit. Feleségem óvónő.Ha van pedagógus a rokonságban kérdezd meg, és meg fogsz lepődni.
jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Kedves elso itt a testverekrol.van szo nem az ovis csoportrol. En raszolnek es mind a kettovel leulnek kulom beszelgetni es elmondanam azt is hogy ha megegyszer meglatom hogy a testverevel csinal ilyet azonnali buntetest fog magautan vonni
jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van, benéztem.
jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Legalabbis igy cselekednek ha kicsi gyerekekrol.lenne szo. Ha tinikrol nem tudom felpofoznam oket az biztos 😂 kettes voltam
jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ők még kicsik, szóval igazából nem tudják, hogy a csókolózás minek az előszobája, meg hogy ahhoz, hogy ez megtörténjen, nemi vonzalom is kell. Látták egy filmben, kipróbálják, ugyanúgy, mint ahogy sok kicsi repülni is szeretne, ha azt látja, hogy egy filmben/mesében repülnek. Emiatt nem gondolom azt, hogy itt a büntetés a megfelelő eszköz, mert ők még ezt nem érzik át, hogy mit is jelent igazán. Leülnék velük beszélgetni, nem külön, hanem együtt, és elmagyaraznam az ő szintjukon, hogy ezt miért ne csinálják egymással.
jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Én is beszélgetnék. Olyan 7 és 9 éves korom között a legjobb barátnőmmel csókolóztam, pedig nem volt nemi vonzalom. Egyszerűen csak nem akartam beégni a későbbi fiú előtt.😂 Nagyjából így gondolkozik az a korosztály. Ciki lenne, ha kiderülne, hogy nem tud csókolózni, tehát gyakorolja olyannal, aki előtt nem ciki.

Amúgy ez az időszak pont a látencia szakasza. Nemi izgalom az ovisoknál még van, utána legközelebb kamasz korban. A kettő között ez háttérbe szorul. A lányok szerint a fiúk hülyék és fordítva. Ugyanakkor "szerelmük " szokott lenni, ami tisztán plátói, de tudják, hogy a szerelmesek csókolózni szoktak, ezért akarnak felkészülni rá.

jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem csinálnék semmit, gyerekek, látták valahol, kipróbálják. Az egyik fiú barátom szexet látott, voltunk kb. 10 évesek, egymásra feküdtünk mert ezt látta egy filmben, aztán csodalkoztunk, hogy ebben meg mi a jó. Tesommal nem nagyon próbálkoztam ilyen téren, de szerintem teljesen ártatlan dolog 6 évesen csókolózni, látták a tv-ben, nem kell tullihegni.
jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Felképelném magam, hogy mit engedtem nézni nekik amiből ezt tanulták
jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elmagyaraznam, hogy mivel testvérek, ezt nem csinálhatjak egymással.
jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!