Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya beszéd kezelése?

Csúnya beszéd kezelése?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2,5 éves és ma egyik pillanatról a másikra azt mondta nekem, hogy te hülye. Kicsit ledöbbentem. Nem akarok álszent lenni, nyilván mi is néha elejtünk néhány csúnya szót, de eddig még sose mondott vissza semmit.

Persze tudom, hogy ez még nem tragédia, de azóta többször is mondta nekem főleg akkor amikor valamit nem engedtem meg neki. Eddig ilyen sose volt. Félek, hogy lent a játszin is akár ilyet mond majd egy kisgyereknek.

Hogy kell ezt kezelni? Persze mondtam neki, hogy ilyet nem szabad mondani, mert nagyon csúnya. De úgy látom egyelőre nem értem célt vele..


máj. 15. 18:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
2 nagyteso mellett a hülye a legkevesebb... ( 2,5 a legkisebb) nem csinálok belőle nagy ügyet a másik kettő is így szokott le a csúnya beszedrol. Persze el magyarázom hogy nem szabad de ennyi.. Eddig mindegyik gyerekeknél 1-2 hónap alatt elmúlt
máj. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!