Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb.1 hete vettem észre hogy a...

Marcsi24 kérdése:

Kb.1 hete vettem észre hogy a kisfiamnak fáj a pöpije. Ha bilibe pisil és mondom neki hogy fogd meg vagy majd segítek mindig azt mondja hogy fáj. Mi lehet az oka? 2éves múlt és most kezdtünk el bilizni. Ez ugye nem nagy probléma!?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Pöpije az a kukija gondolom!? Mindenképp mutasd meg a gyerekdokinak!
2010. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de hogy ne lenne probléma,hogy fáj a kukija?Mutasd meg az orvosnak!
2010. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet húgyúti fertőzése van...
2010. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vasárnap egész nap az ügyeleten ültünk "hasfájással", mire észre vették,hogy be van repedve a fityma, vérvörös volt a kis makkja, és rettenetesen csípte a pisi.(olyankor felhúzta a lábát, azért hittük,hogy a hasa).

Nem vettem észre mert szombat este fürdésnél még minden oké volt. Úgyhogy én is elvinném orvoshoz az a biztos. Nem büdi a pisije?

2010. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!