Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek már késő ugráló...

2 évesnek már késő ugráló állatot (Rody lovacska) venni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam az r-med oldalán, hogy 2-4 éves korig használható. Akkor most 2 vagy 4? Nem mindegy...

Vagy attól függ, hogy milyen hosszú a gyerek lába?


2010. okt. 28. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

is.

súlyhatár?

van amelyik gyerek két évesen is utálja és sose fogja megszeretni van amelyiket le se lehet szedni róla ..


az általad emlitett terméket nem ismerem de egy jó játéknak tartom nekünk is van mamánál a férjem régi hintalova.

2010. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, vegyél nyugodtan.
2010. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem másfél éves volt, amikor megvettem és utálja.
2010. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jó lenne kipróbálni, mert attól tartok lehet nem fogja szeretni. Ha meg mégis, akkor ne csak pár hónapig használja, mert utána meg kinövi...

2010. okt. 28. 15:35
 5/8 A kérdező kommentje:

Na most meg épp véletlenül ráakadtam a tulli lapján csak 5 ezerért (igaz kisebb teherbírású), de jókat írnak róla és itt is 4 éves korig ajánlja.

Szólok is a Jézuskának... :)

2010. okt. 28. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 21 hónapos korában vett a férjem, de még 3-szor nem ült rá...ellenben a 7 és 10 éves tesói;)) Ők imádják!
2010. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3 éves kislányomnak ugrálólabdát vettem.Ha állatot nem akarsz próbáld meg a labdát.A kislányom imádja.Amúgy fejleszti az egyensúlyérzékét is.
2010. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Megnézem ezt a labdát is mindjárt!
2010. okt. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!