Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi baba mellé kóbor állatot?

Kicsi baba mellé kóbor állatot?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ebben a kérdésben a 4. oldaltól folyamatosan hárpiának titulálnak, mivel szerintem a 3 hónapos kislányom mellett egy 45 négyzetméteres albérletben nem tűrnék meg egy kóbor állatot, pláne nem váratlanul. Tényleg én vagyok sötét?

Kisbaba mellé nem való lakásba állat!

Akinek babája van, írjátok már meg kérlek....


2011. aug. 7. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk baba is van, kutya is, macskák is. Gond nélkül elvagyunk együtt. Mondjuk nem 45 négyzetméteren élünk. Ennek ellenére elfogadom, hogy nem mindenki szeret egy légtérben élni állatokkal. Szerintem az egyetlen fontos dolog az, hogy az egy családban élők erről hasonlóan gondolkodjanak, akkor nincs konfliktus. Én például világéletemben imádtam a cicákat, és el sem tudtam soha képzelni, hogy olyan férfivel éljek, aki szerint az állatoknak kint a helyük.
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

1, a kérdés nem írta le milyen állatról van szó. Az is lehet hogy egy drága fajtatiszta kisállatról akiről pusztán nem szólt a kérdező párja, hogy megveszi.

2, a baj az volt hogy csúnyán beszéltél az állatokról. A másik meg az hogy nem értesz hozzájuk és úgy mondod a magadét. Senkit nem érdekel ha te nem akarsz állatot, de ne akard már megmondani, hogy hova való. Nálad hozzáértőbbek tartanak állatot gond nélkül lakásban. Ha te nem akarsz, te dolgod, de akkor azt mondd: te nem akarsz ott tartani, ne azt hogy egyáltalán nem lehet.

Most lehet lepontozni.

2011. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk harminc négyzet méteren van két macskánk. Amúgy meg már ne haragudj, de a kisbaba mellé lakásba nem való állat max úgy igaz, hogy kisbaba mellé lakásba SZERINTED nem való állat.
2011. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Az én kislányom 16 hónapos,de semmi esetre se tartanék mellette állatot.Én még azt se engedem meg hogy megsimogassa az állatokat,szerintem még kicsi hozzá.
2011. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem volt egy 3kilós kutyám, amikor a kisfiam született.Lakásban tartott, tiszta gondozott,és okos kutya volt.Nyugodt 12éves állatról van szó.Nem bántotta a fiamat sosem,a kicsi sem őt.Sajnos decemberben elvesztettük.:( Napokig keresett a majdnemmásfél éves fiam. Egy hete egy 3hónapos cicát fogadtunk örökbe.Egészséges,első perctől kezdve alomra jár, amit én rendszeresen takarítok,fertőtlenítek.Fertőtlenítős vízzel mosok fel.A cica kétszer féreghajtva volt az alapítványnál,ahhon hoztam,de én magam a biztonság kedvéért harmadszorra is megtettem.


Szóval kellő odafigyeléssel,higéniai szabályok betartásával semmi gond nincs.De ez fontos.Ja de nem vagyunk allergiásak az állatszőrre.

Ez az én véleményem.Persze másnak más véleménye van,máshogy gondolják.

Mindenkinek tiszteletben kell tartani mások véleményét.Ha nem akarsz állatot tartani, akkor ne tedd.

Minden jót!

2011. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Szépen lepontoztál ott is mindenkit, úgy látom itt is elkezdted...

Neked még gyerek sem való, nem hogy kisállat.

2011. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez de édes elkeseredett próbálkozás arra, hogy bebizonyítsd igenis neked van igazad. Mint a 8 évesek az iskolaudvaron komolyan...


[link]


Fordítás:

Jössz aludni? Nem tudok ez fontos! Mi? Valaki TÉVED az interneten!

2011. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem értek veled egyet, bár én az a kategória vagyok, akinek menhelyes kutyája van 2 kicsi gyerek mellett, és volt már utcáról befogadott kóborkutyám is...

Szerintem azon van a hangsúly, hogy orvos lássa, oltásait megkapja, parazitáktól mentes legyen. Nem akarok kötekedni veled, sőt meggyőzni sem akarlak, de egy állat, (véleményem és tapasztalatom szerint) ha megfelelően van gondozva, nevelve csak jót tud adni, nyújtani egy gyermeknek...

Abból a szempontból viszont igazat adnék, hogy én sem hagyom magára a kutyánkkal a gyermekeimet egy percre sem, akármilyen jó kutya, hisz bármi megtörténhet, és egy "idegen", befogadott állatot egy kicsit sem ismerhet az ember, szóval azért meg is értelek... :)

2011. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
semilyen állatot nem tudnék bent elviselni, még ha nem lenne babám akkor sem, csak halakat :)
2011. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!


Másodszor pedig miből gondolja bárki is, hogy engem az boldoggá tesz, hogy lepontozgatok? Nem az én stílusom, már ne is haragudj, a kérdés kiírása óta most kerültem gép elé. Ezek szerint mások még csak nem is vállalják a véleményüket, csak a piros kezet nyomkodják, szép hobbi :)

2011. aug. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!