Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma felmerült bennem, hogy...

Ma felmerült bennem, hogy 2éves kicsimnek lehet hogy hallás problémája van? Olyan hangos. Egy halk szava nincs. Hangosan kiabál, mindent hangosan csinál. Vagy ő csak ilyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Vérmérséklettől is függ. A fiúk ált. hangosabbak a lányok csendesebbek.


Azért vidd el. De ált a hallás károsult kicsik nem is beszélnek.

2010. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van tesó?Bölcsis?
2010. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem figyelsz rá eléggé. Úgy értem, nem mindig, ha szól, és azt gondolja, neked van halláskárosulásod. Ne sértődj meg, nem rossz indulatból írtam, de nem tudtam másképp kifejezni magam. Jó hülyén hangzott... Bocs...

Én a kisfiamról azt hittem, a látása rossz, mert mindennek neki ment. Elvittem dokihoz, kiderült tökéletesen lát. Aztán jobban figyelni kezdtem, miért történnek ezek a dolgok vele. Mire rájöttem, előre megy, de hátrafelé néz. Soha nem figyelt oda, ahova kellett volna, mindig másfele járt a feje. Kinőtte.

Vidd el dokihoz, és kiderül, hogy semmi gond, megnyugodhatsz. Ha mégis van gond, minél előbb kiderül, annál előbb tudnak rajta segíteni. Az orvostudomány mára már nagyon fejlett lett.

2010. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 2 éves már megérti ha azt mondod halkan, lehet, hogy csak ha kedve van fog halkan beszélni, de ha akar tud. Mi ovi mellett lakunk és hát a 4-5 évesek is visítoznak meg kiabálva beszélnek.
2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!