Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az ideális gyermekszoba...

Milyen az ideális gyermekszoba berendezése?

Figyelt kérdés
12 m2-es kocka szobája van 2,5 éves kislányomnak. Szeretném lecserélni a bababútorát olyan bútorra ami kamasz koráig kitart. Ami biztos az egy mély és széles sarok akasztós és polcos szekrény és egy ifjúsági ágy. Ha esetleg linkelnétek képeket azt megköszönném.
2010. okt. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi itt vettük a kislányom bútorát, sarok gardróbszekrénye van, egy komód és egy kiságy van még a szobájában. Egyszerű, de szép, natúr színű, egész sokáig jó lesz neki.(Viktor natúr bébi a típus megnevezése)

[link]

2010. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szép csak mennyibe került? Mert én nem látok árlistát a honlnapon :) És nekünk polcok is kelleni fognak mert rengeteg plüsse és könyve van már most.
2010. okt. 23. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontos árakra nem emlékszek, a kiságy átalakítható rendes ágynak,70x140-es, az 34000 Ft körül volt, a sarokszekrény hatalmas, két sor vállfás + két sor polcos hely van benne, 65000 Ft körül volt, a pelenkázós komód pedig később sima komódként használható az olyan 28000 Ft körül volt. A viktor család az egyik legolcsóbb kategória, a többi ennél drágább. Van polc is, az olyan 8000 Ft körül van.
2010. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

www.kittibutor.hu

Én itt vettem a gyerekszobát

2010. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uótlsótól kérdezném hogy ő melyik bútort vette? Milyen elemei vannak? És milyen a minősége?
2010. okt. 24. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtan vettem teszveszen egy gyerek szekrényt(akasztós, polcos és fiókos), ezen kívül van még egy fiókos komód és kettő polcos szekrény a szobájában. Arra figyeltem , hogy színben ne nagyon térjenek el egymástól. A fiókosban tartom a bodykat, zoknikat, bugyikat, harisnyákat, sálakat, sapkákat... A polcosra pedig a játékok kerültek dobozban, a tetejére a könyvek. Most még rácsos ágyban alszik, aminek van pelenkázó része, de ezt most fogjuk lecserélni kiságyra. Már ki is néztük az Ikeában. Ezen kívül van még egy Ikeás fa kis asztala székkel. Itt szokott gyurmázni és rajzolni.
2010. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és az árak:

Akasztós használtan:10000.-

Fiókos használtan: 5000.-

Polcos új: 8000/db

Asztal+szék új:6000 a kettő együtt

Az ágy amit kinéztünk 10000+matrac, kb 18000-ből kijön.

2010. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is. Én miden képp újat szeretnék neki de köszönöm szépen a segítségedet!
2010. okt. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!