Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fős csoportba jár a...

Hány fős csoportba jár a gyermeked az oviban? Hány főig lenne ideális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 24-en vannak, gyakorlatban mindig hiányzik 5-6 gyerek. Az óvónénik tudják kezelni ezt a tömeget, nekünk nincs gondunk. Valószníűleg jobb lenne, ha kevesebben lennének (kb. 10-12 gyerek), de így is jó. Sokat vannak az udvaron, ott már nem is tűnnek olyan soknak. :)
2011. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20-an vannak, és szerintem ez ideális, 2 óvónő van és egy dajka.
2011. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

szia

egyelőre bölcsis a lányom. Itt 25en vannak a nagycsoportosok. Én ezt sokallom. Ezért olyan ovit választottunk, ahol kis létszámú csoportok vannak max. 15 fő

Most jeleztek vissza 12 gyerek lesz a csoportban. Én ezt tartom jobbnak, hiszen sokkal több figyelem jut egy gyerekre mint egy 25 fős csoportban.

2011. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mostani 25 főt kéri az önkormányzat 27-re emelni. A 25-ből általában 1 SNI, aki 2 főnek számít.
2011. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

33-an vannak :-O,iszonyatosan leterhelt a személyzet!

Nem is várhatom reálisan,hogy folyton felelőséggel oda tudjanak figyelni nagyon mozgékony kisfiamra.

Minden nap aggódom.

2011. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia,


nekünk sikerült egy jó magán ovit találnunk, ahol 10 gyerek van vegyes korosztályban. szerb nyelvű az oktatás, ezért döntöttünk a magán mellett, hogy tanulja, mire az oviba megy ne legyen gond a nyelvvel!! nagyon meg vagyunk elégedve, rohamosan fejlődik a gyerek nyelv tudása!! az óvodában már 20-25 fős csoportban lesznek, ráadásul az Ő korosztálya baba hullás volt keményen :) nem tudom... biztosan nehéz a gondozóknak is, de mi szülők pedig a legjobbat szeretnénk a gyermekeinknek...


Ági

2011. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk 5 csport van az oviban, 3 nagyletszamu, 30 korul, 2 kis letszamu, a lanyomek most 14-en vannak. A masik kisletszamuban kb 20 korul. Az utobbi 2-t tartom idealisnak.
2011. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!