Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos kisfiam alig eszik...

20 hónapos kisfiam alig eszik mostanában húst, miért? Nálatok is volt ilyen időszak? 2 hét alatt, kb.3-4x evett pár falat husit.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

az enyém 22 hónap alatt nem volt hajlandó megenni egy grammot se. ezen a héten kezdett el húst enni, odlalast, sült csirkét, fasírtot....szóval sztem ne aggódj. :)

ja az enéynek nemlett ettől semmi baja.

2010. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Adj neki főtt tojást, túrót, joghurtot, az is állati fehérje. Az állati fehérje fontos a fejlődés szempontjából, mert vannak olyan esszenciális aminosavak (ezek olyan fehérje "alapanyagok", melyeket a szervezetünk nem képes magának előállítani), melyek fontosak a szervezetünk felépítéséhez.
2010. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze második, ilyeneket sokat eszik, de most a husival hadilábon áll, hogy miért? Azt sem mondhatom, hogy megunta hiszen, heti 3-4x kapott csak, nem is mindennap.
2010. okt. 22. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerek sem szereti a húst, és sose szerették. A nagyobbik már 4 éves lesz, de jó, ha 2 hetente egyszer hajlandó husit enni. Egyszerűen nem szeretik. Ennek ellenére szoktam nekik húsos kajákat főzni, ha kérnek ehetnek belőle, de ha nem, akkor nem erőszakoskodom, mert attól csak rosszabb a helyzet.
2010. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!