Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami jó társasjáték 6...

Valami jó társasjáték 6 éveseknek?

Figyelt kérdés
Van olyan társasjáték ami nálatok bevált?Nem túl drága, és játszani is lehet vele!
2010. okt. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kígyók és létrák, Labirintus, Solo(gyerek kártya), hirtelen ennyi, majd napközben megnézem, milyük van még, most nem akarok zörögni, alszanak:)
2010. okt. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Carcassonne gyermekei, Csupa Csupasz Tyúkeszű - én ezeket tervezem megvenni a gyereknek, mert nagyon jókat olvastam-hallottam róluk.


Vannak kifejezetten társasjáték webáruházak, pl. Gémklub, Compaya, ahol lehet böngészni, kritikákat olvasgatni. És én szoktam társasjátékos blogokat is nézni, most sajnos nem tudok neked linket adni, mert mindig a gugliból indulok el.

2010. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barikád, Csupa csupasz tyúkeszú, Solo kártya, Ki kicsoda vagy Találd ki extra, Labirintus, Blokus, Halli Galli, Who wars?, Cluedo junior, Sudoku junior, Halfogócska, Szuper farmer stb.

Nálunk ezek váltak be eddig. Fiam szintén 6 éves, de rengeteg társasjátékunk van, mert mindkét gyerkőc imád velük játszani :)

2010. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper farmerből a deluxe kiadást érdemes megvenni, mert az sokkal szebb :)
2010. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!