Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha van ilyen játéka valakinek,...

Ha van ilyen játéka valakinek, meg tudná mondani, hogy kompatibilis-e a LEGO DUPLO-val? Köszönöm.

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 14. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!!Ez nem kompatibilis sajnos!!
2010. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon hasonlít az Unico-s építőre ami kompatibilis vele. Tudni kellene a méreteit:(
2010. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon olyan, mint a Duplo. Nekünk van sok Duplonk és ránézésre több ugyanolyan elemet is a láttam, de a méreteket tudni kéne.
2010. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

igen kompatibilis, ugyanis ez DUPLO!!!!

itt a link:

[link]

2010. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekünk is sok duplonk van, de reméltem van olyan akinek esetleg mindkét fajtából van, és tud segíteni.
2010. okt. 15. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ez Unico plus építő és kompatibilis a Duploval. Nekünk ilyen van: [link]

A hercegnős Megabloks is kompatibilis a Duploval. Nekünk mind a 3 fajta van és tudjuk kombinálni.

2010. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!