Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apró piros bevérzés szerű...

Apró piros bevérzés szerű pötty mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam 2 éves,tegnap este fürdés után vettem észre hogy a mellkasán van egy picike pötty ami véraláfutásnak tűnik.

Nincs több csak ez az egy.

Nincs más tünete sem.

Jön a foga amiatt kicsit nyűgös és volt hőemelkedése.

Viszont utána olvastam ennek a bevérzésnek és annyira rosszakat írták hogy azonnal kórházba kell vinni,mert trombózis, leukémia,vérlemezke baj is lehet a háttérben és ez az első tünete

Viszont tegnap el esett és pont rá esett egy kis tárgyra és mintha a mellkasát mutatta volna.

Tényleg ennyire komoly lenne a baj ahogy azt írták a neten ?

Nincs orvosunk a héten,jövő héten rendel csak.

Ügyelet ugye itt a közelben nincs,nemtudom vigyem e messzebb mennyire komoly ez a tünet.

Esetleg volt valakinek hasonló ?

Van róla képem,a pöttyről, elküldhetem valakinek ?

Köszönöm szépen előre is a segítséget.



#kiütés #véraláfutás #Apró bevérzés
2023. máj. 18. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab bevérzés miatt nem kell kórházba vinni, nem hiszem, hogy bárhol is ezt írták volna. Ha tele lenne a teste, akkor igen. 2 évesen már pláne esnek-kelnek.
2023. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb nagyítóval nézd át, hátha lapul valahol mégegy pötty. Aki ilyet ide leír, komolyan is gondolja?!
2023. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!