Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hazajön apa és a gyerek nem...

Hazajön apa és a gyerek nem hagyja pihenni. Másnál is így van?

Figyelt kérdés

19 hónapos a fiam. Amint az apja hazajön délután, repes a boldogságtól, egy percre sem hagyja békén estig, még enni se hagyja rendesen, húzza a játékaihoz, hogy együtt játszanak. A férjem panaszkodik, hogy nem tud pihenni. Imádja a fiát, szívesen játszik vele, de azért pihenni is szeretne. Én hiába próbálnám lekötni, este neki már csak apa kell.

Ez másnál is így van? Apa hogy bírja?


2010. okt. 7. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, de a férjem nem bánja. Miért akar pihenni a férjed? Milyen munkát végez, hogy úgy elfárad?

Ahogy hazajön, lóg rajta, együtt mennek ki az udvarra, de ha rossz idő van, akkor bent játszanak. A férjem alig várja azt a kis időt, amit együtt játszhatnak.

Este fél 8 kor én vacsiztatom, fürdetem, tehát akkor már tud pihenni. Enni azért hagyja, meg nem is engedem, hogy addig piszkálja.

2010. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem panaszkodik, imádja, h a gyerek ilyenkor rajta csüng. Olyan keveset tudnak együtt lenni, csak este pár óra + a hétvége, hogy boldogan hagyja magát. Neki ez a pihenés. Játszik vele, rajzol neki, megnéznek egy-egy rész Kisvakondot együtt. Én meg boldog vagyok, hogy ennyire szeretik egymást, meg hogy kicsit én is kikapcsolhatok :)
2010. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nálunk is így van.Amint haza jön az apja én megszünök létezni...én ilyenkor tudok mást csinálni vagy ha nincs dolgom akkor együtt játszunk. Apa kicsit nehezen bírja de még nem panaszkodik pedig szegénykém 10-12 óra fizikai munka után biztos fáradt...A kedvenc esti programjuk az együtt fürdés:)14 hónapos a fiunk
2010. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

14:54-es vagyok. Enni hagyja, mivel mindhárman egyszerre vacsorázunk, hol ő, hol én kenem a kenyerét. Ja, 3 hét múlva 2 éves, de születésétől ez a rendszer van. Apa haza, kicsi kezébe :)

Fürdetni is ő fürdet, amig én melegitem a tejét, megágyazok neki, előkészülök, utána pedig együtt altatunk, mert királylány igényli, hogy Apa is ott legyen, bár mesét csak én mondhatok.

2010. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is. Örülnek az apjuknak, és vele szeretnének dolgokat csinálni, az én férjem meg fáradtan jön haza, hisztis, ráadásul le akar ülni tanulni, késő estig dolgozgat a számítógépen és rossznéven veszi az ő közeledésüket. Néha még rám is szól, hogy miért nem vakarom le őket róla. DE NEM KELL FÉLNIE, NEMSOKÁRA NEM KELL LEVAKARNOM ŐKET! Majd megunják, hogy apa nem elérhető, és elkerülik majd. Magának csinálja.
2010. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így:)

onnantól csak az apja érdekli, rámászik, felveteti magát stb. eszik a kajájából:)

2010. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes dolog,hogy este mikor apa haza jön a gyerek rámászik.Hiszen gondolj bele egész nap veled van apját csak este és hétvégén látja.Én lányom is ilyen.Apa haza jön lányom már a nyakában,pedig párom is fizikai munkát végez,de soha nem panaszkodik.:)
2010. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia,


kisfiunk 22 hónapos, én már egy éve dolgozok, nap közben a nagyikkal van. délután amikor haza érek már nálam is keresi apát, aki 6-20-ig melózik fizikai munkát, de ahogy haza ér már az ajtóban felkapja és jöhet a közösködés :) együtt fürdenek, vacsiznak, épitenek, könyveznek, meséznek. nem szokott panaszkodni, imádja a fiát, ha akarnám sem tudnám ilyenkor bezavarni a képet :)


Ági

2010. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apa hogy bírja? Hát anya hogy bírja? Érted? :)
2010. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de Apa nem lehet annyira fáradt hogy ne foglalkozzon a gyerekkel. Míg eszik foglald le, de utánna igenis legyen vele. Normális, hogy vágyik az apja után Elvégre éjszaka nem lehet vele, délelőtt nem látja, erre délután Apa panaszkodik, hogy a fia szeretni akarja és vele lenni... Kíbirhatna vele pár órát. MIt szólna ha neki kellene rendeznie?Az én párom reggel 50:30-kor kel, felébreszti a 1,5éves lányainkat és elviszi bölcsibe. Este 9-10körül jön haza.

Én 4:30-kor kelek, 5-kor megy a buszom. Dolgozom kettőig(gyárban!), majd megyek értük. Busszal haza, de nem pihenhetek mert a lányoknak hiányzik az anyjuk-ami érthető- játszani kell velük, vacsit főzni, fürdetni. De gondolom ez a része ismerős. Mire apa hazajön meleg kaja kell. Másnap kezdődik előlről. Ráadásul éjjel az egyik még 2-3alkalommal ébred fogzás miatt.

Mit szólna a férjed, ha hasonló napjai lennének? Nem panaszkodásképp írtam, csak példának. Sajna kénytelen vagyok dolgozni,mert különben nem tudunk megélni.

A férjed picit gondoljon bele mit érezhet a fia, hogy egész nap nem látja.

2010. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!