Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a velemenyetek a Maclaren...

Mi a velemenyetek a Maclaren xt sport babakocsirol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 10:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó az úttartása, de versenyen adja le az igazi teljesítményt. Ha a gumit közúton nem akarod nagyon amortizálni, akkor tréleren viszed a pályáig, és addig is fűtöd. Ha így állsz hozzá, nagyon hálás kis jószág, és az egygombos sebességváltás babáknál szerintem figyelmes, mert rendes váltón másfél éves korukig nem szoktak tudni váltani. Rükverc nincs rajta.
2010. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az előzőnek igaza van, de szerintem a úthibákat is túl mereven veszi. A független felfüggesztés pályán jó, a kerékvetőket könnyen veszi. A lehajtható tető igazi ínyencsége az, hogy bármilyen sebességnél lehajtható. Fogyaszása is kedvező, de csak városban... a pályán 4-5l vizet is benyelhet a motor (anyuka). Összességben jó választás.
2010. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!