Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák nálatok mennyire...

Anyukák nálatok mennyire fogadnak szót a gyerekek ha arról van szó hogy idegen autójába ne ülj be vagy idegenhez ne menj oda ha nem tudod megvédeni magad ?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem csak gondoltam megkérdezem unalomból elméleti kérdésnek megfelel gondolom
2023. febr. 23. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy őszinte honnan tudjam? Nem vetettem teszt alá őket. Szófogadó gyerek (nem azt jelenti hogy mindig, de egy normális gyerek, aki néha csínytalan). Hogy hogy reagálna nem tudom. 5 éves.
2023. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos nagy baja nem eshet aki szófogadó
2023. febr. 23. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem a szófogadáson múlik. Attól még, hogy egy gyereknek 15x kell szólni, hogy menjen fogat mosni, nem fog idegenek autójába beülni, mert ennyi életösztön van benne. Akiben nincs, ott egyéb gondok vannak.

Sőt, még az is lehet, hogy aki túl szófogadó, azt előbb lehet elcsalni, mert megszokta, hogy azt csináljuk, amit a felnőttek mondanak.

2023. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos ez is igaz
2023. febr. 23. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, remélem nem is kerül rá sor hogy kiderüljön.

Egyelőre (4 éves) nagyon nem szereti ha random emberek akiket nem ismer hozzáérnek, el akarják hívni ("viccből" csinálnak ilyet öregasszonyok).

A múltkor mondta az óvónénije is neki hogy hazaviszi (kedveskedett csak vele, nagyon szereti), olyan kis cukika, erre állítólag kijelentette a gyerekem hogy csak anyával hajlandó hazamenni. Egyelőre ez alapján nem hiszem hogy önként menne idegenekhez, pláne nem szállna be senki mellé csak úgy. Persze még kicsi.

2023. febr. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!