Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor és milyen ágyra cserélté...

Mikor és milyen ágyra cserélték le a kiságyat?

Figyelt kérdés
Könnyen atszokott oda? Esetleg, ha rosszabb alvó volt, javult az alvása?

2023. febr. 15. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
6 hetes korában ifjúsági ágyra, innen el tudtam osonni mellőle ha elaludt mellen, ha a kiságy felé értem vele azonnal felébredt és kezdhettem újra az altatást, úgyhogy jobb lett minden
2023. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2 eves racsosban alszik, a bölcsiben racs nelküli kis agyban es sokkal hamarabb el alszik, le fogom cserelni itthon is. Nagyon szepek a haziko formaju kis agyak pl
2023. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
8 hónaposan floorbed, majd hekkelt IKEA kura ágy. Javult, de nem javult meg az alvása.
2023. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

3 hónaposan adtam fel a kiságyat. Nem tudtam elaltatni az alvásregresszió időszakában.


Mellettünkalszik azóta. Én kipihentebb vagyok.

2023. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Sose volt semelyik fiamnak ki ságya. Mind2 velem alszik
2023. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
22 hónaposan normál ágyra cseréltük, de tettünk rá leesésgátlót. Az alvása emiatt nem romlott.
2023. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
unokaöcsémnek kombi ágya van, 14-15 hónaposan vették ki a rácsot és cserélték leesésgátlóra.
2023. febr. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb. kétéves korában szedtük le a rácsot az ágyáról, leesésgátló nem került rá (kétszer gurult le összesen azóta - több mint fél év telt el), de van az ágya mellé terítve egy vastag takaró, hogy ne üsse meg magát, plusz ugye nagyon alacsony az ágy. Az alvását nem befolyásolta, és utazáskor ettől még szívesen alszik rácsos vagy utazóágyban.
2023. febr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Ismerőseim normál àgyon altatjak.
2023. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Átalakítható a kiságy leesésgátlós kisággyá. 8 hónaposan tettük le az alsó szintre és nem emlékszem, de olyan másfél éves kora körül szereltük át leesésgátlósra, amikor már stabilan le tudott tolatni ágyról, kanapéról, bárhonnan. 2,5 éves még mindig ebben alszik kényelmesen (70x140-es). Éppen gondolkozunk már, hogy mi legyen a következő lépés, ezért is nyitottam meg a kérdést.

Olyat szeretnék, amin esetleg mellé tudok feküdni, ha igényli, illetve esti mesézésnél. Szóba jött már kihúzható ágy, amiben alul nem ágyneműtartó van, hanem egy matrac. Szóba került normál egy személyes ágy és 120 cm széles is, így abban én is elvagyok mellette kényelmesen. Az biztos, hogy hosszra már a rendes felnőtt méretet vesszük majd.

2023. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!