Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hálózsákban vagy takaróval...

Hálózsákban vagy takaróval aludjon?

Figyelt kérdés
2 éves lányom eddig mindig hálózsákban aludt,de szeretném már inkább takaróra szoktatni.Picit félek,hogy mi van ha kitakarózik,megfázik stb. Hogy kell egyáltalán átszoktatni?
2010. szept. 29. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet úgy hogy kap egy kisgyerekeknek való hálozsákot és abba zipzározzátok bele.
2010. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, ebben a témában írták mások, hogy nyáron próbálkoztak, amikor meleg van. Asszem egy vékony takaróval fogom betakarni jövő nyáron. Meglátjuk...
2010. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi de ezt most nem értem...
2010. szept. 29. 13:24
 4/8 A kérdező kommentje:
az elsőt.
2010. szept. 29. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:

sportboltban lehet kapni ugyanolyan hálózsákot mint a felnőtteknek való csak kisebb rövidebb.

meg mintás.


igy értettem mert ez is egy megoldás..


[link]

2010. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a délutáni alvásnál mibe van, de ha akkor elkezded a takaró használatát, utánna már éjszakára is jó lesz. Egy a lényeg a dereka ne legyen csupaszon, Nekem ez a vesszőparipám, hogy a gyerekre inkáb hosszabb trikót, pólot, vagy badyt adok, nehogy megfázzon a veséje, ha esetleg kitakarózik. Ha még nincs fűtésed zoknit is húzhatsz a lábára. Akkor ha esetleg ki is takarózik nem fázik meg.
2010. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Carmen22 külön köszi a képet! így már értem!! :)

2010. szept. 29. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:

az enyém 1.5 mp-ig sem tűri meg a takarót, nem is erőltetem.


adok rá egy bodyt, egy pizsamát és egy zoknit és nincs semmivel betakarva

2010. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!