Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecenben melyik a legjobb...

Debrecenben melyik a legjobb optika gyerek szemuveg keszittetes szempontjabol?

Figyelt kérdés
Kislanyomnak (4 eves) kellene szemuveg,olyan helyre szeretnek menni, ahol nagy a valasztek gyerek szemuveg keretekbol, illetve ahol segitenek is, melyik all jol neki...
2022. szept. 9. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mind szar. Elvileg a junior optikában és a Batthyányn lévő Papp optikában van a legnagyobb választêk. Ehhez képest mindkét helyen csak alig 2-3 közül lehetett választani méretenként. A juniorban a kisebbik gyerekemnek csak 1-et tudtak mutatni.
2022. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Elmész szemészhez, ő írja fel, h milyen szemüveg kell, az optikában meg keretet választasz és azt csinálja, amit az orvos mond. Nálam ez bevált. Ráadásul én kupont szoktam venni, mert szinte minden optika ugyan azokat árulja, csak különböző árakon. Nekem így 10-20e között van 1 szemüveg. Vékonyított, szép keret, karcmentes, UV védett.
2022. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2, nem mondod???

Ba+ a kérdező mar rég túl van a szemészeti vizsgálaton. A felírt "szemüveget" (aka lencsét) akarja elkészíttetni, ehhez kért segítséget. Mert ha nem tudnád, gyerekkeretből nem minden optika tart és a választék változó ott is ahol van.

2022. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van, szemesz irta fel a szemuveget, en csak keretet szerettem volna. De azota mar van, koszonom mindenkinek! :)
2022. okt. 10. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!