Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves FIÚ gyermeked mennyire...

7 éves FIÚ gyermeked mennyire ügyel az öltözködésére? Számít, hogy milyen ruha van rajta?

Figyelt kérdés

Ő választja ki, hogy mit szeretne felhúzni? Vásárlásnál is már ő választ, vagy te?


Szereti a mese/szuperhős/figurás ruhákat vagy az már gyerekes? (pl. NinjaGo, Minecraft, Marvel) esetleg állatos vagy szívesebben húz egyszínű, mintanélküli darabokat /vagy adsz rá te/?


Iskolás társai is hasonló ruhákban járnak?


2022. aug. 26. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekli mi van rajta, csak annyi hogy kényelmes legyen neki. Én szoktam vásárolni neki, mert ő nem szeret. Van néhány figurás ruhája, minecraftos és pokemonos, de inkább a sima dolgokat szereti, farmerral, vagy melegítővel . A kortársak is hasonló ruhájat hordanam.
2022. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6 éves,dínós és markolós ruhák amiket szeret :) azért nem ő választ,maximum kéri,hogy dinó mintás legyen de azon belül én tudom még mi a praktikus,kényelmes,jó fazon rá...
2022. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Heteken belül 7 éves. Vannak kedvenvei és azokat szereti hordani. Ha megfelelőt választ reggel akkor abban megy, ha nem (pl itthoni) akkor én veszek ki másikat.


Cápa, dínó, Marvel és űrhajós ruhákat szokta választani.


Vásárlásnál sokszor hagyom választani de ha épp nincs ott, akkor sem reklamál utólag.

2022. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoktam kérdezgetni azt sem tudja szerintem, hogy dönthetne ilyenekben :)


Egyedul olyanokra ügyel hogy ami tul mesés vagy rozsaszin azt ő nem veszi már fel mert ő már aztán nagyfiú es a rózsaszín kislányos:)(8 é)


De ha akarnám még ma is húzhatnék rá mellkasig érő pamutharisnyát is :)

Olyan cukker:)

Valamint baseball sapkákat tekintve kulombozunk nagyon. Pl nekem nagyon tetszenek a deszkás vagy lovaglo tipusu sapik, de neki inkább a retro styl.

Vagy ő pl szereti a barnát zöldet, vagy comnandós terepszineket, komolyabb színeket, de én még a farmer/világoskék felsovel vagy feketével kombokat szeretem jobban, de azért öltöztetem barnába zöldekbe is.


Kabátja sem lehet már pókemberes vagy ilyesmi, mert ő nagy:)

2022. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4.vagyok

De ilyesmik(hogy valami kisfiús) már 7 évesen is megvoltak benne. Pl kapott egy kigyokarkotot ami zenel szeme vilagit szája mozog. Es neki az ovis szint es a plázában ideadta nekem hogy en játszam vele(mert neki égő:D)

2022. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Enyémet sem igazán érdekli, jó formán meg sem nézi mi van épp rajta. Ha valami nagyon bejövős, akkor tesz egy megjegyzést, hogy hú ezt szeretem, de ennyi:D


Mondjuk, én max. pólóból (meg zokniból) veszek mintásat, esetleg figurásat.


Kíváncsi vagyok mikor jön elő az a kor, amikor már nagyon nem mindegy :)

Fiam most megy elsőbe, nem tudom mennyire “ciki” vagy “gáz” pl. egy Marvel felső.

2022. aug. 26. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 13 -14 szerintem.

Anno emlékszem magamra is, hogy akkor már tényleg fontos volt hogy márkás legyen a cipo taska meg stb.

2022. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 nekem még gimis lányom fiú osztálytátsain is látok marveles, star warsos meg ilyesmi pólókat, úgyhogy tuti nem ciki
2022. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Unokaöcsém 11-2 volt, amikor nem húzott fel neki nem tetsző dolgokat, de neki kicsiként is volt, hogy csaaak pókembeeer :)


Kitudja. Elég határozott a fiam, megmondja tuti, ha gáznak érzi.

2022. aug. 26. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már bőven érdekelte. Akkor tájt a minecraft és társai voltak a menők. A mesefigurák még oviban volt.

11 éves. Terepszinű, fekete cuccokat szeret, esetleg sötét kék és szürke még ami jöhet. Minnél rockeresebb annál jobb.

2022. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!