Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még akinek a kisgyerekének...

Van még akinek a kisgyerekének most ez a baja, vagy ez volt a baja? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Kislányom már egy hete náthás,és tegnap óta lázas is.Más baja nincs,csak az orra folyik,meg lázas.Calcimuscot irt az orvos,meg lázcsillapítót.Van még akinek ez a gyermekének most a betegsége,vagy aki túlesett már rajta annak meddig tartott?Már bosszant,hogy egy hete nem javul.
2010. szept. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most kezdte az ovit, köhögött, de vittem tovább. Igazából semmi komolyabb baja nem volt, majd egyik este felment a láza 39,5-ra. (idáig sosem volt még lázas).

Szerencsére az elmúlt, de hétfőre a torka fájt nagyon, és még csúnyábban köhög. Valami vírus. Antibiotikumot kap, meg Calcimuscot, meg persze köhögéscsillapítót. Már kezd javulni a helyzet.

2010. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is náthás volt. Első nap volt lázas, aztán még 2 hétig folyt az orra. Szerencsére már elmúlt. De most valami ilyen betegség van a levegőbe, mondták a hírekbe is. Keresztlányom köhög meg fája torka, folyik az orra.
2010. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam most lábalt ki belőle. Neki is csak első nap volt láza. Utána az orrfolyás 2 és fél hétig tartott.
2010. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
calcimusc, sinupret. a fiam hétfőn csúszott bele, éjjel 39, 2 volt a láza. tegnap már tiszta takony volt, mára már nincs láz és takony is alig.
2010. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!