Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet megakadályozni,...

Hogy lehet megakadályozni, hogy az orrszívóból a porszívóba csússzon a "cucc"?

Figyelt kérdés

Van amikor egymás után sokszor sikerül, hogy ne menjen bele, főleg, ha a kisfiam fekszik és úgy orrszívózom, de főleg, ha sok van a kis műanyag tartályában, és tovább tart az orrszívózás előfordul, hogy hirtelen végigcsúszik a csövön és ha nem vagyok elég gyors, bele a porszívó csövébe. Annak meg persze abba a részébe csatlakozik az orrszívó, amit már nem lehet szétszedni, hogy kitisztítsam. Ami látszik, azt összetekert papírtörlővel kipucolom, de úgy sem lesz tökéletesen tiszta, a belsőbb részekről nem is beszélve.

Félek attól is, hogy ez nagyon egészségtelen, mert amikor orrszívós időszak van, utána minden porszívózás tárt ablakok mellett tudok csak csinálni, mert büdös jön belőle. Gondolom ez nagyon egészségtelen, hiszen azt a büdös porszívóból kifújt levegőt mégiscsak beszívjuk szellőztetés ide vagy oda. Tavaly télen is sokat voltunk betegek. Lehet, hogy ezért? Ti hogy csináljátok, hogy ne menjen bele, vagy ha belemegy, hogyan tisztítjátok?


2010. szept. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jó az orrszívód.Ilyen nem szabadna hogy történjen,vegyél újjat,patikába kb 1300 ft.
2010. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látod ez érdekes, mert a régit pont ezért dobtam el, gondoltam már "elöregedett", hiszen a nagyobbik gyerekemnél is használtuk már. De ez teljesen új, az előző betegségüknél vettem.
2010. szept. 19. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, mert nekem is pont ugyanez a problémám. De még nem sikerült rájönnöm a megoldásra, hátha ír valaki valami jó tippet.
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is belemegy én is mostanában akartam megkérdezni. Nagyon büdös tud lenni.Néha beáztatom a porszívó csövet domestosos vízbe az használni szokott de nem mindig. Én is várom a tanácsokat. Nektek milyen orrszívótok van?
2010. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én még nem tapasztaltam ilyet, hogy büdös lenne tőle a porszívó, de az az ötletem támadt, hogy tegyél egy gézlapot a porszívó csöve és az orrszívó csöve közé: így a cucc "ottragad" és nem lesz büdi :)

Remélem segíteni fog. Üdv: A.

2010. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második (tegnap 15:01-es) válaszoló vagyok. Nekünk is büdös is tőle a porszívó. Iszonyú szaga van. Néha már a hányinger kerülget.

Én nem emlékszem, hogy milyen márkájú, a Tescoba vettük annak idején 2000ft-ért, rá volt írva, hogy porszívó orrszívó és ilyen kék dobozba volt.

2010. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!