Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ihat egy 3 éves gyerek kólát?

Ihat egy 3 éves gyerek kólát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rengeteg. Én egyáltalán nem adok neki, de néha vendégségben kér, vagyis kb. kéthetente-havonta iszik egy pohárral..
2010. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem adok a lányomnak(ő még csak 2 éves), de már megkóstolta(beledugta az ujját és lenyalta). Azt nem mondom, hogy nem izlett neki, de elfogadta, hogy ez nem neki való. Pont ezért kérdezem. Én nagyon nem adnék a gyerekemnek. Semmi olyan nincs benne, amire egy gyereknek valamilyen szinten szüksége van. Ez ismerőssnél történik. Amikor megláttam, majdnem hanyatt estem. Varázsitatóba kóla. Szólni sem tudtam.
2010. szept. 15. 21:39
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem fogom majd a gyermekemnek adni,sajnos én is barátnőméknél láttam,hogy ők alapból az "olcsó" édesítőszeres+cukros ...ízű löttyöket isszák és a gyerek is folyton azt issza...

Hát én majdnem rosszul lettem hogy 3 évesen már azt issza...hát nem tudom,én inkább limonádét vagy teát itatnék vele vagy ásványvizet.:)Én nem szólhatok bele a nevelésébe,de rossz nézni.:(

2010. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
25hónapos a fiam.Nem issza mert fintorog töle "szerencsére" soha nem is adom neki.Mikor meg vendégségbe megyünk rám néznek furán hogy a gyerek ne issza a colát.Az agyam megáll.Ismerös kisfiu 1,5éves kora ota issza :S
2010. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én láttam már olyat, hogy 8 hónapos babával kóstoltatták meg üvegből a kólát! ( ugyanezek az ismerősök voltak).

Én nem vagyok ilyen "ősanya" típus, hogy sohasemmitsenemszabad a gyereknek. De azért ez nálam is kivágta a biztosítékot. Ugyazitt fokhagymás tejfölös chio chips-szel kínálták az egy éves lányomat tavaly. És megrökönyödve néztek rám, hogy dehát az csak krumpli, azt meg ehet egy éves gyerek( akkor az ő lányuk 2 volt).

Ezek után meg mit is csodálkozok a kólán? Nem értem magam. :)

2010. szept. 16. 15:12
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyünk már ennyire beszariak.

2 éves korom óta napi 2 litert megiszok,most 32 éves vagyok,nincsen semmi betegségem,nem vagyok kövér,életerős ember vagyok.

2011. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!