Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek 4 és 6 éves gyereke...

Engednétek 4 és 6 éves gyereket sötétben, éjszaka az utcán bandázni, sétálgatni, aztán az van, hogy én figyelgetem őket és mondják otthon?

Figyelt kérdés

Járják az utcát, ráadásul az falu. Párszor összefutottam velük, meg láttam őket, mikor kint voltam, vagy mentem le a pincébe, vagy múltkor a macskámért mentem le... Múltkor is még a garázsban voltam, álltak az utcán és mutogattak, rólam beszéltek... Meg már múltkor is ott tartottam, hogy kint voltam az udvaron, de inkább bementem, nehogy az legyen "figyelgetem őket". Mert utána mennek az anyjának és apjának bejelenteni, hogy én "figyelgetem őket".

Ilyen taknyos gyerekektől kell félnem, nehogy éppen összefussunk, mikor ők járják ovisként az utcát sötétben és nincs velük se az anyjuk, se az apjuk, vagy nagyobb tesó... De ilyen 10 óra körül is általában... Ráadásul nő vagyok, nem valami cukros bácsi. Komolyan mondom, mert lesem és figyelgetem a gyerekeket és futnak anyucihoz megmondani. Aztán csak italért mentem baszki.... Mondjuk más lehet nem ijedne be, vagy megkérdezné, hol vannak a szüleitek...


2022. jan. 3. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nem normális.
2022. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..


Ez nem te vagy ? :D Kísértetiesen hasonló a sztori, csak más korúak a gyerekek.

2022. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok... Vagy azért lennék én, mert szintén gyerekekről van szó? Nem írtam ki, nem is olvastam, nem én vagyok és felettébb beteges egy júliusi kérdést előásni, hogy "jujj volt már", mert ott is szintén gyerekek vannak... Amúgy te itt minden kérdést számon tartasz évekre visszamenőleg? Én elolvasni sem bírnék ennyit, bár aki itt éli az egész életét...
2022. jan. 3. 15:17
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Én levideóznám őket mikor legközelebb találkoznék velük az utcán este. Aztán, ha anyuka megint anyatigrist játszik neked.Megmondanám, hogy vagy visszavesz a stílusból és leállítja a gyerekeit is vagy meglátogatod a családvédelmist.
2022. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy szabad más gyerekét levideózni.
2022. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Persze persze.. Troll
2022. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad más gyerekét direkt levideózni, de azt semmi sem tiltja, hogy a kapubejáród elé szereljél kamerát azt őrizve:)


Felszerelni, véletlen észrevenni, hogy gyerekek vannak sötétben a házad előtt felügyelet nélkül és leadni a családvédelmisnek. Így szabályos. Nem zsarolni vele, kérleeek. Csak aggódni a véletlen észrevett gyerekek épségéért!

2022. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de te sem tűnsz teljesen épnek, ettől függetlenül fel lehet jelenteni gyámhatóságnal a szüleiket gondatlanságért v mittudom en milyen gyermekvédelmi vádpontok vannak, ha annyira zavar. Ha meg iszol és kukkolsz, akkor jogosan szólnak rád.

Magyarország feneketlen.

2022. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!