Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek 4 és 6 éves gyereke...

Engednétek 4 és 6 éves gyereket sötétben, éjszaka az utcán bandázni, sétálgatni, aztán az van, hogy én figyelgetem őket és mondják otthon?

Figyelt kérdés

Járják az utcát, ráadásul az falu. Párszor összefutottam velük, meg láttam őket, mikor kint voltam, vagy mentem le a pincébe, vagy múltkor a macskámért mentem le... Múltkor is még a garázsban voltam, álltak az utcán és mutogattak, rólam beszéltek... Meg már múltkor is ott tartottam, hogy kint voltam az udvaron, de inkább bementem, nehogy az legyen "figyelgetem őket". Mert utána mennek az anyjának és apjának bejelenteni, hogy én "figyelgetem őket".

Ilyen taknyos gyerekektől kell félnem, nehogy éppen összefussunk, mikor ők járják ovisként az utcát sötétben és nincs velük se az anyjuk, se az apjuk, vagy nagyobb tesó... De ilyen 10 óra körül is általában... Ráadásul nő vagyok, nem valami cukros bácsi. Komolyan mondom, mert lesem és figyelgetem a gyerekeket és futnak anyucihoz megmondani. Aztán csak italért mentem baszki.... Mondjuk más lehet nem ijedne be, vagy megkérdezné, hol vannak a szüleitek...


2022. jan. 3. 13:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az apja és az anyja is elkapott, hogy figyelgetem a gyereket és szálljak le róluk... Ugyanez volt amikor szabadon tartották a kutyát, minden nap az utcát járta, maga vagy másik kutyákkal, erre mászkált és én csábítgattam...
2022. jan. 3. 13:30
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
És ha 20-an ideírjuk, hogy ennyi időst felügyelet nélkül világosban se, azzal megoldódik a problémád?
2022. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
4 és 6 évesek? Nem 14 és 16??? Nyilván nem normális, ha egyedül mászkálnak. De nekem az is fura, hogy félsz tőlük.
2022. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ti betegek vagytok... Nem, nem romák... Értelmezni tudtok.... Nem tőlük félek, hanem az anyjuktól, mert kitalálgatnak ilyet, hogy figyelegetem a gyerekeit, ami annak a következménye, hogy egyedül flangálnak ennyi idősen éjszaka... He? Összefüggés? HE?


# Képzeld, meg tudom különböztetni, ha valaki 14 vagy 4. Életkoruk 4 és 6 év a gyengébbek kedvéért...


Jóknak írtam úgy nézem...

2022. jan. 3. 13:53
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincs összefüggés HE :D
2022. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha legközelebb rádszáll az anyjuk, akkor mondd neki, hogy tényleg figyeled őket, mert normális, hogy este vagy bármikor egyedül császkálnak és aggódsz értük, nehogy valami bajuk legyen.

Kegyetlen, hogy felnőtt emberek ennyire nem tudnak kommunikálni.

2022. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Képzeld eszembe jutott, meg mondtam is... De ezeknek a nem normálisaknak mondhatsz bármit, már feljelentéssel is fenyegetett, ha nem szállok le róluk... Meg intelligens ember módjára őrjöngtek, meg bolondoztak, aláztak, fenyegetettek engem... Ezeknek magyarázhatsz bármit, akkor is nekik van igazuk! Még vala mi gyerek zaklatást rám fog.
2022. jan. 3. 14:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagytok szomszédok és kiengedik őket játszani a ház elé? Nem lehet ezzel mit csinálni, hiába írnánk itt le, hogy mi nem tennénk, őket nem fogod tudni megnevelni, és csak jobban rád szállnak, ha kioktatod őket. Gondolom, van már köztetek pár konfliktus és nem ezekkel kezdődött, amit írtál.
2022. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem ketten vagyunk kb. egy kilométerre laknak a gyerekek, nem közvetlen szomszédok vagyunk, a gyerekek az utcát járják az úton.
2022. jan. 3. 14:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg nagyon felelőtlen. De hacsak nem akarod feljelenteni őket érte, konfrontálódni nincs értelme.
2022. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!