Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vehetném rá a lányom...

Hogy vehetném rá a lányom hogy eljöjjön orvoshoz?

Figyelt kérdés
A lányom 6 éves, egy hete kezdődtek problémák ott lent nála… Latom hogy allandoan vakarja a punciját és érzem hogy nagyon kellemetlen szagú :( Egesz nap uvoltve sir hogy nem akar orvoshoz menni, igy nem tudok elindulni vele. Jon a Karacsony nem fogom tudni hova vinni. Mit mondhatnék neki?
2021. dec. 22. 16:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
Már a két és fél éves sem ér célt ezzel a viselkedéssel jobb helyeken, nemhogy egy ilyen problémával küzdő 6 éves nagylány. A fejedre fog nőni. A nőgyógyász nem fog ám megdícsérni ezért.
2021. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
97%
Megfogod viszed, kit érdekel, hogy ordít. Legalább 1 hete tudod, hogy beteg és nem törődsz vele. Gratulálok
2021. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
Ne hülyéskedj, vidd el orvoshoz sürgősen, mielőtt nagyobb baja lesz. Mondd el neki előtte, hogy azért kell, hogy helyrejöjjön, nem fognak semmit csinálni, ami fáj, bent leszel vele és hamar túllesztek rajta, utána nem sokkal pedig meg fog szűnni ez a kellemetlenség. Ígérhetsz valami apró jutalmat is utána. Ha így is üvölt, hát üvölt. Inkább üvöltse végig az utat, minthogy később nagyobb baja legyen. Ne halogasd tovább, vidd el holnap és akkor a Karácsonyt már nyugiban tölthetitek.
2021. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nagyon furcsa a lányod ennyire heves reakciója.

A fiammal nemrég voltunk urulógusnál, mondtuk neki, hogy menni kell, meg kell nézze doktor bácsi, és szó nélkül elfogadta a tényt, pedig ő is már 7 éves.

Nem lehet, hogy (ahogy az egyik hozzászóló is írta) esetleg ismerkedett magával és véletlenül betett oda valamit és ezért nem mer menni orvoshoz?

Olyan gombáról pedig, ami annyira bűzös, hogy a környezetében érezni, még nem hallottam.

Mint ahogy mindenki írta, haladéktalanul, még karácsony előtt vidd orvoshoz, mert akár életre szóló, súlyos következményei lehetnek egy felszálló fertőzésnek.

Te vagy a felnőtt, az anyja, menni kell és kész.

2021. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
2# sajnos csak egy zöld pipát tudtam adni. De legalább 10 járt volna neki.
2021. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi de ez nem vita téma vagy kérés hanem visszed és kész .


Te vagy az anya ,te vagy felnőtt,nem a gyerek mondja meg mit és mikor kell vagy nem kell csinálni.


Nálunk ilyen kérdésekben nincs kérdés hogy menjünk orvoshoz Vagy nem ? Hanem visszem és kész .

2021. dec. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
89%

Egy ilyen fertőzés nem játék. Képzeld már magad elé a szitut, hogy ez mondjuk a petefészkére megy és egy felnőtt nőnek kell elmagyaráznod, hogy azért nem lehet természetes úton gyereke, mert amikor 6 éves volt nem vitted el orvoshoz miközben tudtad, hogy baj van. Képzeld el, ha ezt veled tette volna meg anyád.


Valaki említette a gyámügyet. Szeirntem egy ilyen enyhe eset bőven nincs a radarjuk alatt, de ettől még simán kiskorú veszélyeztetése amit művelsz.

2021. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sikerült elvinni?
2021. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
....
2021. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!