Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Augmentin szirupot hogy adjam...

Augmentin szirupot hogy adjam be a lányomnak, hogy nem hányja ki?

Figyelt kérdés

A doktornő augmentin szirupot írt fel. Amikor először adtam neki a kész szirupot kimértem a mércés pohárba, de rögtön el kezdett öklendezni, majd kijött belőle az ebéd. Most felhígítottam vízzel snapszos pohár mennyiségűre, de még így is ugyanaz lett a végeredmény, mint az ebédnél.

Segítsetek kérlek, ha nem tudom neki beadni, akkor a doktornő beutal minket kórházba. 23 hetes veszélyeztetett várandós vagyok, nem jönne most jól egy kórházi ellátás.


2010. szept. 6. 22:21
1 2
 11/12 Vérgibbon ***** válasza:
Kedves kérdező az utolsó válaszom nem neked szántam, hanem az előttem szólónak, akinek nem tetszett a válaszom. Mellesleg most is érezd magad leszúrva ha már a helyesírásod kritikán aluli akkor legalább másold ki amit írni akarsz. Akkor nem lesz ennyi helyesírási hibád.
2010. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Képzeld a diplomámat nem helyesírásból szereztem. Soha nem is voltam jó benne. De szerintem azok akik ide írnak nem az a legnagyobb problémájuk, hogy a helyesírásuk jó legyen, vagy hogy a kérdező helyesen írt-e. Csak az olyan okoskodó majmok foglalkoznak vele mint te.

Ha nem tudsz segíteni, csak kritizálni, inkább ne is írj választ egyetlen kérdésre sem.

2010. szept. 10. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!