Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olvasta valaki Polgár László...

Olvasta valaki Polgár László Nevelhetsz zsenit c. könyvét? Esetleg kiprobáltátok? Letölthető valahonnan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Előre is elnézésedet kérem, nem tudom honnan lehet letölteni, de a papa tegnap esti fókuszos megnyilvánulása után nem is érdekel. Kb. szó szerint ezt mondta: " A lányaim csinálnak olyan programokat a gyerekeiknek, amivel én nem értek egyet: leviszik őket a térre, és hagyják őket össze-vissza játszani akár egy egész napig. Én ezt nem helyeslem, ezt az időt sokkal célszerűbben is el lehetne tölteni".

Engem ez mélységesen felháborított...

2010. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Kepes -Matt a férfiaknak c. könyvét olvastam, ami nem kifejezetten a módszerről szól, inkább a lányok története.

Nagyon élvezetes olvasmány!

A kérdésben említett könyv engem is nagyon érdekelne, de nem azért, hogy kipróbáljam.

(Nem részletezem, hogy miért nem :)

2010. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyáron olvastam. Nem ír le módszert, nem is olyan terjedelmű a könyv. Inkább megmagyarázza, miről is van szó, és visszavág korábbi ellenzőinek. Engem az érdekelne, hogy hol lehet jó módszertani könyveket szerezni a témában.
2012. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!