Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam lenyelte hétfőn az...

Kisfiam lenyelte hétfőn az 5Ft-ost, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Rögtön bevittük a kórházba.Csináltak rtg-t azt mondták kikakilja.De még mindig semmi.Nagyon aggódom és pocsék anyának érzem magam.Tapasztalatokat várok!

Köszönöm előre is!!!


2010. szept. 2. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Volt azóta széklete?

lehet hogy eltorlaszolta a beleiben a kakit.


Menjetek vissza hogy megnézhessék igy van-e.

2010. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy pocsék anya. Ilyen minden családban előfordul. Ha nem pont az 5 Ft-ost nyeli le, akkor leesik valahonnan, vagy egyéb apró balesetek.


Légy nyugodt, ki fogja kakálni. Ha napokig nem kakálja ki, akkor vidd el újra röntgenre.

2010. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

09.29-esnek


nem kötözködök de a napokig nem kakilja ki ... hát már elmúlt két nap.


ha ma se lesz kaki vigyétek el délután dokihoz röntgenre.


Tényleg nem vagy rossz anya előfordul.

2010. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Na az én anyám volt pocsék, estem le lépcsőn kisbicajjal, meg fejeltem le betont, meg majdnem elütött egy autó is, de még itt vagyok.
2010. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

De a rtg-en látták, hogy ott van benne? Azért elég könnyen elintéztek a kórházban....:((

Én is aggódnék a helyedben, vidd vissza a dokihoz. Azzal nem ártassz. Nem vagy rossz anya, ilyesmi (még durvább dolgok is) bárhol előfordulnak. Egy kis gyerekre, ha száz szemed lenne, se tudnál minden pillanatban odafigyelni!

2010. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
lehet megakadt valami kanyarulatban. Irány a kórház!
2010. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Semmi baja nem lesz! Előbb-utóbb kikakilja. Ettől nagyobb dolgokat is nyeltek már le gyerekek! Felesleges aggódnod,és röntgenre szaladgálnod. A röntgen árt a szervezetnek!
2010. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Minden nap volt kaka,már ma is kakilt.Nem fáj semmije,eszik,iszik.(3 éves)Hétfőn mikor bevittük a gyomrába volt még.
2010. szept. 2. 09:37
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi volt a székeltében?: Nem nézted meg?
2010. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hétfőn persze,hogy a gyomárban volt. De legkésőbb tegnapra a kaikjáűban kellett volna lennie. Nem nézted meg milyet illetve mit kakil?
2010. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!