Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fok van a lakásban?...

Hány fok van a lakásban? Miben alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelenleg 22 fok van, éppen azon gondolkodtam, hogy hamarosan izzítani kell a kazánt.. :( Sajnos az előrejelzések alapján már nem lesz jó idő.

2010. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk lent 22 fok van, fent (a hálókban) valamivel melegebb, de délutántól én kinyitom egy kicsit az ablakokat fent és este jól kiszellőztetek, így lefekvéshez lemegy 22 fokra és hajnalban már csak 20 van fűtés nélkül. A majdnem 3 éves kezeslábasban alszik vastag zoknival és alatt ujjatlan body (nem tűr meg magán takarót) a pici 9 hónapos lesz és vékony hosszú ujjú rugiban alatta szintén ujjatlan body és hálózsák.
2010. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22 fok, flanel pizsi zoknival. Néha a takaró is rajtamarad :)))
2010. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én nagyon alulöltöztettem őket!

Mondjuk a hőmérőt nem találom, de kb 22 fok lehet este és hajnalban már én is fáztam betakarva. Van egy 3 éves, ő rövidnadrágos pizsiban aludt, a takaró mellette( hajnalban amikor fázni kezdtem őt is betakartam, de nem tudom meddig tartott). A 8 hónaposom meg egy szál plüss rugiban aludt takaró nélkül, őt is betakartam hajnalban. Hát ma estétől a nagyobbik hosszú pizsamát kap zoknival, a kicsinek meg elővesszük a hálózsákot. Panelban lakunk a 10.-en és szerintem még csak most hült ki a lakás, mert én még csak most érzem idebent is a lehülést.

2010. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már tegnap be kellett indítanom a légkondit fűteni, mert az emeleten 18 fok volt délután. 21 fokra állítottam, a 2,5 gyerek egy kezeslábas pizsiben aludt, szerencsére imád takarózni, úgyhogy nem öltöztetem túl!
2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!