Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart a gyerekeknel a...

Meddig tart a gyerekeknel a "miert" periodus? Illetve muszaly minden kerdesre kimerito magyarazatot adni?

Figyelt kérdés
Kislanyom most 2 eves es 3 honapos, de mar mindenre az a kerdese, hogy "miert". Igyekszek neki magyarazni, de legtobbszor ugy nez ram, mint aki felet sem erti annak amit mnondok. Ja es persze sokszor szerintem csak pusztan a kerdes kedveert teszi fel a kerdest. A vegtelensegig tudja ismetelni es neha mar ugy erzem oruletbe kerget ezzel.
2010. aug. 29. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, 3 éves korára kinövi:-))

Lányom is 26 hós, reggel fél 8-ra már 356 kérdésre válaszoltam...

Úgy zsong néha a fejem, hogy a saját nevem nem tudom....

Amúgy igen, sokszor csak hecc az egész:-)

Édesen kimerítőek...

Úgyhogy kitartás..!:-))

2010. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már 4 éves és még mindig miértezik. Néha rettentő fárasztó, de már tudom, hogy sokat tanul a válaszokból!
2010. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férjem kisfia 5 éves,és most kezdte újra.Persze a kérdések komolyabbak,mint 3 éves korban,de kimerítőbb válaszokat is vár rájuk.Persze nálunk az is közrejátszik,hogy egyfolytában vele foglalkozzunk.2 mondatot nem tudunk egymással beszélgetni,ha más felnőtt van a társaságunkban,vele sem.Kitartás!:-)
2010. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tudományos válasz a kérdéseire. Egyszerű, igaz, és rövid válaszokat kell adnod.
2012. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!