Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Salus cipő? Bővebben a...

Salus cipő? Bővebben a megjegyzéseknél

Figyelt kérdés
Bokasülyedés megelőzésre ezt a tipusú cipőt veszem a lányomnak mióta elindult járni (lassan 8 éve), abban reménykedtem ha jó minőségű cipőt adok rá az elején, majd valamikor vehetek én is neki más tipusút is, viszont ha olyan cipőt veszek neki aminek nem olyan erős a kérge, a talpa,nem fogja a bokáját, nagyon hamar kitapossa, csúnyán áll benne a lába, és nagyon zavar. Tapasztalatok, ti gyerekeitek aki esetleg hajlamos volt a bokasülyedésre, hogy alakult végül a lába?

2021. júl. 22. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

5 éves korában "elengedtem" a szupinàlt cipőt, mert nem lett jobb. Tudom, a cipő nem gyógyít, csak megelőzi a még nagyobb bedőlést és a fájdalmat. Na de ő konkrétan bokacsonton járt, ennél rosszabb úgy se lehet.

Kapott barefoot cipőt, és láss csodát, sokkal jobb lett.

2021. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!