Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évessel több kérdés?

2 évessel több kérdés?

Figyelt kérdés

1.Bölcsibe megy, de egyáltalán nem eszi a főzeléket és nem alszik el egyedül. Valakinek hasonló tapasztalat?

2.Tudja hogyan kell egyedül enni, de ha nem segítek inkább nem eszik. Unalmas neki az evés, rossz evő. Tapasztalatok?


2010. aug. 25. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Közösségben megjön a kedvük ahhoz is amit otthon nem csinálnak.

Szeretnek utánozni,együtt csinálni a dolgokat.

nálunk is voltak ilyen gondok,de oviba megoldódtak.(nem jártak bölcsibe)

2010. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeptemberben kezdjük mi is a bölcsit.

- Főzelék gondok nálunk is vannak.... 3 hónappal ezelőttig megette, mostmeg bele sem nyal.... (bár ezzel úgy vagyok, küzdjenek ők is egy kicsit a gyerkőccel, ugyanis én megtanítottam pohárból inni, meg próbálkozunk a bilizéssel.)

- Alvás: Egyedül alszik el ugyan, de van egy 10-15 perces dumcsi, meg hempergés a kiságyban (bár azt mondták családlátogatáson ez nem gond, de hát a fene sem tudja.)

- Egyedül evés: Nos az régóta megy, de akkor indult be igazán (fél éve) mióta én is rendesen leülök vele ebédelni, és látja, hogy én hogy eszem.

Ne izgulj, azért vannak ott a gondozók, hogy segítsenek nekik (én legalábbis pozitívan állok hozzá, remélem nem kell csalódjak)

:)

2010. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szintén 2 éves a fiam.

Utolsó válaszoló voltam

2010. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is abban bízok, hogy a közösség szellem őt is beindítja, de egyenlőre ha főzeléket lát, épphogy nem öklendezik:) a bilizést mi elkeztdük, de mivel a bugyiba kakálás se okozott neki gondot, ezért abbahagytam, mert az csak erőltetés lett volna, és nála az nem megy... az ágyban ő is hempereg, én simán elalszom, mire ő elalszik:)

én sok jót hallottam a gondozó nénikről, hát remélem nem cáfolják a jó hírüket. Ma megyünk családostul megnézni a bölcsit, kíváncsi vagyok a fiatalúr mit szól...

2010. aug. 25. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Jót nevettem ezen a bugyiba kakiláson. :D

Nálunk sem nagyon zavarja, úgyhogy nem stresszelem túl én sem, de ha elkapom a megfelelő időpontot (látom hogy kell neki), és ráteszem a bilire, legalább addig nem száll le róla amíg nem jött ki minden :D

Szóval nagyjából a kályhánál tartunk ezzel mi is :)

2010. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt én is szoltam látni rajta hogy mikor kll neki, de ilyeknor ha közelítek, mindig dünnyög, és elmegy, jól láthatóvá teszi,hogy egyedül akar lenni. Sajnálom erőszakkal a wcre tenni:(
2010. aug. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!