Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődei gondozónőknek...

Bölcsődei gondozónőknek milyen ajándékot illene adni búcsúajándékként? A dadáknak is külön kell? Ugyanazt, vagy valami apróbbat?

Figyelt kérdés

A gondozónőknek én egy cserepes virágot gondoltam meg egy tollat és egy képeslapot. A gondozónőknek mit kéne?

Valamint a másik csoport gondozónőinek is illik adni valamit? Ugyanazt mint a mi két gondozónőnknek vagy elég nekik kevesebb is? Mert azért ők is vigyáztak reggel egy kicsit a gyerekre, vagy délután míg megérkezett a mi gondozónőnk, vagy ment el utána.

Igazából szeretnék mindenkinek valami kis ajándékot venni, de azért túl sokat sem tudok rászánni.

Ötletek?


2010. aug. 24. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat volt egy mondatismétlésem kérdés formájában. Hiába már nagyon éjjel van. :)
2010. aug. 24. 23:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Háát, nem tudom, mi csak a suliban adtunk a tanító néninek, de már többször olvastam, h már a bölcsiben, oviban is szokás lett? :(( (lányom nemsokára ovis lesz).


Sztem a gondozónőnek nem kell a virág mellé toll és képeslap. :) A dadusnak? Meg a másik csoport gondozónőinek? Azért az túlzás sztem.

2010. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi vágott virágot adtunk. A gondozónéninknek szép nagy csokrot, a többieknek 1-1 szál virágot. Azért adtunk a másik csoportba is, mert ha a miénk nincs ott, ő vigyáz a többiekre is, és nagyon rendesek kedvesek. A másik csoport gondozónénije pityergett is mikor odaállítottam a virággal :D

És adtunk a vezetőnek meg a helyettesének is 1-1 szál virágot, mert bármikor fordulhattunk hozzájuk bármilyen problémával...

2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen második én is ezért gondoltam, hogy veszek mindekinek. Mert ha nincsenek ott a mi gondozónénieink, akkor a másik csoport gondozónői vigyáznak a mi csoportunkra is, ugyanez fordítva is. Van hogy fél nap, van hogy egy nap, mikor hogy vannak beosztva.

Viszont a dadák is megérdemlik az ajándékot, hiszen az ő munkájuk is nagyon fontos.

Azért gondoltam, hogy a mi kettő gondozónőknek még adunk pluszba valamit, hogy azért érezzék, hogy ők többet tettek. Remélem azért értitek, hogy miért gondolom így.

A virágcsokor jó megoldás meg a virág is, csak én sajnálom a pénzt vágott virágra, hiszen pár nap és elhervad, de egy cserepes virág, vagy egy kis apróság sokkal maradandóbb. A képeslapot pedig azért szeretném, hogy tudja kitől kapta, mikor. Elteszi majd emlékbe és ha egyszer a kezébe akad akkor szép emlék lesz neki. Szerintem azért az ilyet elteszik.

Azért még várok ötleteket. Én is szétnézek még, majd megírom mit vettem, találtam ki.

Amúgy kicsit én is úgy éreztem eleinte, hogy kicsit túlzás nekik adni valamit, de aztán gondolkodtam és úgy érzem megérdemlik. A kislányom nagyon szereti őket, aminek gondolom oka van. Meg a másik, szeretném ha úgy éreznék, hogy el van ismerve a munkájuk. Talán ez is egy kicsit erőt ad nekik, hogy folytassák a hivatásukat, mert akárhogy is nézzük ez is egy hivatás és nem könnyű ennyi gyerekre vigyázni. Viszont azt sem szeretném, hogy kellemetlenül érezzék magukat. Ezért kérnék jó ötleteket.

2010. aug. 25. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azért vettük a vágott virágot, mert ki tudja, szeretik-e egyáltalán a virágot? És kapnak cserepeset, mondjuk nem is egyet hanem 3-4-et, lehet annyira nem örülnek. Én hallottam hogy volt aki fényképet adott képeslap helyett, és annak a hátára írt. a dadust azért nem írtam mert nálunk nincs olyan, hanem van egy nagyon kedves takarítónénink, aki mindenben segít, és a gyerekek körében ugyanolyan tekintélyaóe van mint a gondozó néniknek.
2010. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelkepes ajandek is eleg. Egy doboz bonbon, vagy akarmi. A fenykep is jo otlet. Az en anyukam gondozono, es mindennek orul. A lenyeg, hogy gondolnak ra. Van olyan, hogy evekig ott van egy kisgyerek, es amikor oviba megy el sem koszonnek tole, pedig nagyon jo gondozono.

Ha nincs penzetek, egy szal virag, es egy koszonom is boven eleg.

2010. aug. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!