Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom (8 éves) "olyan"...

A lányom (8 éves) "olyan" oldalakra kattintott az interneten. Mit csináljak? Hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
Komoly tanácsokat várok. Nem hanyag anyuci vagyok, nincs olyan szülő aki minden percben a gyerek mellett van. Az hazudik. Azt vettem észre, hogy gyorsan zárta be az oldalt. Megnéztem az előzményekben, és ott láttam-amit láttam.
2010. aug. 14. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 06:33-as vagyok. Nem szabad ezt ilyen tragikusan felfogni. Az nem meglepő, hogy a barátnőd kislánya, már 11 évesen menstruál, hiszen, már egyre korábban érnek a lányok. Ismertem én is olyan lányt, aki már 9 évesen menstruált. Szerintem beszélgess el vele a szexről és a menstruációról őszintén. De csak annyit mondj el, amennyit kérdez!!! De tényleg legyél hozzá mindig őszinte!
2010. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz ez a dolog. Lehet, hogy túlságosan féltem. Annyi rosszat hallani a mai világban. :(

Igen őszinte vagyok vele, de ha nem kérdez, honnan tudjam, hogy érdekli-e? Önként szerintem senki nem hozza fel a témát, mert korainak tartjuk, nem? :)

2010. aug. 15. 17:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem korai. Lehet hogy jövőre ő is mentsruálni fog, amúgy meg tele az internet mindenféle szexpartner kereső weboldalak hirdetéseivel, elég ha csak begépeli, hogy szex vagy a partner szót. Vagy rákattog olyan magasröptű oldalakra, mint a blikk. Mi 8 évesen azt se tudtuk mi az és hogy csinálják, a mai gyerekeket körülveszi az internet. Otthon, suliból, mobilról....stb. A "slágerek" dalszövegeinek túlnyomó részében is benne van a szex, vagy szerelem, mi másról is szólhatnának.... Szóval, korábban érnek, korábban érik őket ezek a hatások, és tombolnak a hormonjaik. Ha jó a kapcsolatod vele, és meg van a bizalma felé, az már fél siker.
2010. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!