Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy nyugodtabb...

Mit csináljak, hogy nyugodtabb legyen az én gyerekem is?

Figyelt kérdés
4 éves fiú. Ma voltunk védőnőnél és minden gyerek tudott csendbe várakozni, csak az enyém beszélt folyton meg szaladgált össze vissza hiába szóltam rá. Szinte mindenkinek volt kistestvére is. Utcán, boltba mindenhol kiabál, elakar szaladni, nem lehet vele bírni annyira eleven. És akkor még megkérdezi a védőnő, hogy mikor lesz testvére mikor látja, hogy ez az egy kitesz hármat is. Azt mondta a védőnő, hogy ennyi idősen nem baj még ha ilyen de látom, hogy más gyerek mégse ilyen rossz. Már nincs is kedvem vele sehova menni mert nem tud viselkedni meg nem hallgat rám.
2020. okt. 27. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Az én fiam épp az ellenkezője igazi matrica egy váróban, érezhetően félős kisfiú, persze csak ilyen helyeken. De soha nem néztem még más eleven gyerekére furcsán, vagy ha igen akkor inkább az járt a fejemben hogy milyen jó hogy ilyen kis magabiztos. Ha csak simán hangos és jön megy, felfedezi a dolgokat akkor eszembe sem jut hogy neveletlen lenne.
2020. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Az én 3éves lányom ugyan ez :)

És igen mindig ott razziázik ahol csendben meg nyugton kellene lenni 🙈

Állandóan be nem áll a szája, mindenki csendben a rendelőben erre az én gyerekem megszólal teli torokból, mikor bement egy apuka a mosdóba hogy: annnyaaaaa az a bácsi most ment pisilniiii? És neki szabad rácsücsülniii az ülőkéreeee? Mire a végére ért a kérdése, addigra már bent volt a bácsinál megnézni hogy ráült e a wcre 🙈🙈🙈

Neeeeeem nem süllyedtem el szégyenemben 😅😅🙄(de...)

2020. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13%
Rá kell szólni ha nem megy akkor oda megyek és megfogom kezét és le ültem ha ordítva beszél akkor szólok neki hogy nem vagyok süket beszélhet hallkaban,úgy is megértem.ha meg túl sok az energiája akkor járjon sportolni.
2020. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!