Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy nyugodtabb...

Mit csináljak, hogy nyugodtabb legyen az én gyerekem is?

Figyelt kérdés
4 éves fiú. Ma voltunk védőnőnél és minden gyerek tudott csendbe várakozni, csak az enyém beszélt folyton meg szaladgált össze vissza hiába szóltam rá. Szinte mindenkinek volt kistestvére is. Utcán, boltba mindenhol kiabál, elakar szaladni, nem lehet vele bírni annyira eleven. És akkor még megkérdezi a védőnő, hogy mikor lesz testvére mikor látja, hogy ez az egy kitesz hármat is. Azt mondta a védőnő, hogy ennyi idősen nem baj még ha ilyen de látom, hogy más gyerek mégse ilyen rossz. Már nincs is kedvem vele sehova menni mert nem tud viselkedni meg nem hallgat rám.
2020. okt. 27. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szegény gyerek. Nem rossz ő csak eleven. Nem egyformák a gyerekek. Az egyiknek megalszik a tej a szájában a másik meg kis energia bomba
2020. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Védőnő is ezt mondta, hogy ő ilyen eleven kész, de mégis a többi anya úgy nézett rá mintha valami nem normális lenne
2020. okt. 27. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert akinek nem ilyen gyerek jut az mind nagyon tud gyereket nevelni... (nem)
2020. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Minek foglalkozol másokkal? Akinek nem ilyen s gyereke az nyilván azt hiszi, azért mert ő hű de jól nevelte és még a spanyol viaszt is ő 💩ta
2020. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező arról nem írsz, hogy te meg az apja milyen módszerekkel, stílussal próbáljátok megnevelni. Lehet avval van probléma nem is a gyerekkel.
2020. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz mit csinàlni, van akinek ilyen a termèszete. Az èn fiamnak is, tudom miről beszèlek. Nem rossz az ilyen gyerek, csak sokkal több energia kell hozzà, ami fàrasztò. Mindig ő szalad, az ő hangjàt hallani, stb. Örülj a pozitìvumoknak, tele van energiaval, èletrevaló, sok a mondanivalòja ès szívesen beszèlget. A nehèzsegekhez pedig kitartàst kìvànok.
2020. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
5 de miért kell megnevelni egy 4 evest, hogy ne beszéljen?! Az hogy ne kiabaljon, ok. De most azt kene, hogy üljön a sarokban némán?
2020. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell némán ülnie egy 4 évesnek, de lehet törekeni arra, hogy megvalósuljon a normális viselkedés. Ha anyuka csak ül a helyén pl. egy orvosi rendelőben és a rohangászó ordítozó kölöknek néha halkan odaböki a "Bandikaaa ssss" kifejezést, aztán belemerül az okostelefonjába, azzal szőrt se ér el.
2020. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
8 ezzel egyet értek, de megint az történt, hogy egy általános kérdésből te most eldöntötted, hogy a gyerek aberráltan viselkedett, holott nyilván nem, ha a védőnő szerint is rendben volt.
2020. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 3 éves a lányom, nagyon elevennek érzem.Meg sokszor kell vele ,,küzdeni".Múltkor voltunk unokatesómnál, hasonló korú gyereke van.Mikor hazajöttünk mondtam, hogy ezután az enyémre sose mondom hogy eleven:D:D

Ezzel csak azt mondom, hogy minden gyereknél van elevenebb.Meg én inkább azt látom mindegyik máshogy csinálja meg a maga kis ,,hüleségeit".Ne foglalkozz azzal ki mit gondol rólatok.

2020. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!