Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó az ha az oviban nincs...

Jó az ha az oviban nincs kiscsoport, kisközépső stb. , hanem együtt vannak a 3 - 6 évesek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 4,5 éves. Vegyes csoportba jár és nagyon szeretjük.

Szerintem jó dolog. A kicsik tanulnak a nagyoktól, megtanulnak vigyázni a nagyok a kicsikre. Talán ezért is van az,hogy nálunk a testvér féltékenység nem alakult ki.

2008. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kb. egy évvel ezelött, mikor óvodát kerestem a kisfiamnak, szembesültem ezzel a kérdéssel. Sok szempontból jó, pl. a gyermekek egymástól tanulnak felöltözni, WC-re menni , hogyan kell enni, söt bizonyos szempontból még játszani is. A kicsiknek nagyon jó a felvevö képessége, s gyorsan tanulnak a nagyoktól (gondoskodást is). Viszont mint minden jónak, ennek is megvan a hátulütöje, a rosszat (csúnya szavakat stb.) is hamarabb eltanulják.

A barátnöm kisfia is ilyen csoportba jár (a kicsi 2,5 éves). A nagyokat már elöre felkészítették, hogy figyelmesen bánjanak vele. Nagyon jó nézni, ahogy a nagyok körbeveszik, egyfajta gondoskodás is kialakult.

2008. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam már nagy-16 éves-és olyan oviba került,ahol vegyes csoportok voltak.Ez akkor még nem volt általános,és én nagyon örültem.Nem bántam meg,az biztos,h ha a pici is oviba kerül csak olyanba kerülhet,ahol vegyes csoportok vannak.Én csak jót mondhatok róla.
2008. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is vegyes csoportba jár, 2.5 éves, és szeret ott lenni.A nagyobb lányok babusgatják, rajzolni, számolni tanítják.Szerintem jó dolog, és habár néhány dologból kimarad így, mert nem minden játékba tudják bevenni, mert még némelyikhez kicsi, és nem köti le,de akkor is imád ott lenni.Mikor megyünk, reggel már a csajok jönnek elé, és alig várja hogy áthúzzuk a benti szandit, már szalad is játszani.Én nagyon ajánlom.
2008. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. nov. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!