Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitt tegyek melyiket alkalmazzam?

Mitt tegyek melyiket alkalmazzam?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves és nem szobatiszta este.

Mi falunk lakunk és eddig akiveel erröl beszéltem azt a tanácsot adta hogy este keltsem fel és tegyem bilire.Ne érdekeljen hogy mennyire sir hogy aludni akar mondjam meg neki hogy addig nem aludhat mig nem pisil.Ha pisilt tegyem vissza aludni.

Az este keltegetös modszert már probáltam de mindig azt mondta nem kell és hagytam aludni tovább.

Ti mit tennétek megprobálnátok ezt a sirásos modszert én eléggé félek hogy megutálja a bilit és napközben is visszaesik nem lesz hajlando ráülni vagy elmenni wc-re.

Aludni vagy sirni hagyam????????


2010. júl. 31. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Az éjszakai szobatisztaság orvosi határideje 5 éves kor.Még utánna is elofordulhat majd néha egy egy bepisilés,betegség,stressz,koltozés miatt.

Egyáltalán nem vagy elkésve,meg fog érni rá az idegrendszere,kár piszkálni amikor jot alszik.


3 gyerekes pocakos.


Ne foglalkozz azzal mások mit mondanak!

2010. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem állóhoz!!!!

Az én kicsim is 3 éves múlt. Nemrég Ő kérte, hogy ne adjak rá pelust, ő "már ügyes nagylány"-mondta... :-)

Ment is pár napig, hogy este pisilés, fekvés, hajnalban keltettem, pisilés... Egyszer csak nem akart hajnalban pisilni, és mire benetem kicsit később, már bepisilt. S ez most így megy napok óta. Szóval ne aggódj, nem olyan egyszerű ez mindenkinél. :-) Én is türelmes vagyok. Pelust már látni sem akar, így este tudatosítom, hogy szóljon, ha kell pisilni, és a bilit is a közelbe készítem . De sosem szidom le érte, ha bepisil. Mindig bíztatom, hogy majd legközelebb ügyibbek leszünk :-))

2010. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 éves, és pár hónapja kezdtük ezt a módszert. Éjfél körül, vagy mikor felébredek felkeltem őt is és ráültetem a bilire, így nem pisil be éjszaka. Eleinte nem szerette, meg hisztizett, hogy nem akar pisilni menni, de pár nap múlva már természetes lett neki, hogy éjszaka megyünk pisilni.
2010. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor hagyom várok még vele ha szol akkor majd elkezdjük.

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!!!!

2010. aug. 1. 20:54
 5/6 siva79 ***** válasza:
Ne stresszeld feleslegesen. Menni fog az neki, amikor eljönn at ideje.
2010. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jol dontottel.Azzal hogy valaki ejjel felebreszti pisilni nem = az ejszakai szobatisztasaggal.


Meg fog ra erni,turerlmesnek kell lenni.

2010. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!