Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keszthelyen melyik strandra...

Keszthelyen melyik strandra érdemes menni kétéves kisgyerekkel? Esetleg Keszthely környéke is szóba jöhet.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van Keszthelyen olyan gyerekbarát strand, ahol van játszótér, meg homokos rész és sekély part, de sajnos nem tudom melyik strandról van szó (Városi Strand, Helikon Strand, Libás strand).
2010. júl. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi Szigligetre szoktunk járni, ott van egy pancsoló öböl, ami elég sekély , és homokos a partja.


Játszótér nem nagy szám, van pár fa játék.


De nagyon szeretik ezt a strandot a gyerekek, és a kisgyereke családok. Ja, és rengeteg jó nagy fa van, nem kell a tűző napon feküdni.

2010. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Libást nagyon szeretem, bár mióta megszületett a babánk (4 hós) még nem voltunk. De szerintem nagyon jó, van homokos része és sok fa.
2010. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a Vonyarcvashegyi strandra járunk szerintem nagyon jó. Mindkét végében van játszótér, sekény rész, árnyékos homokozó, és kismedence is van a piciknek. Mi nagyon szeretjük.
2010. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak a teljesség kedvéért megírom, hogy végül hol voltunk.

Keszthelyen a Libás strandon voltunk. Aranyos kis strand, nincs nagy tömeg, pont jó családias a légkör kisgyerekesek számára. Tiszta, fás-árnyas, jó a játszótér, ami szerencsére árnyékban van. Homokos part, színvonalas étkezdék és emelett alacsony árszínvonal.

Nekünk nagyon bejött, csak ajánlani tudom!

2010. aug. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!