Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak szakadozik szét...

Kislányomnak szakadozik szét az alvóspárnája?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vettem korábban 1 díszpárnát,amit kislányom alvóspárnának sajátított ki,hiába van neki plüssállatkája,meg vagy 4 féle másik párnája,stb,csak ezzel tud elaludni.Elkezdett az egész szétfoszlani,mert már közel egy éves,a goods market-ben vettem anno,nagy segítség lenne ha akinek a közelében van ilyen üzlet megnézné hogy árulnak e ilyen párnát.Barackvirág színű,méhecske és víziló van rajta

[link]

[link]


Köszönöm szépen előre is!!!


2010. júl. 20. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ha veszel egy másikat biztos nem fog szétjönni?
2010. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ha megvarrnád...az újat úgysem fogja szeretni mert nem olyan az illata...ha te nem tudsz varrni,akor varrasd meg nagyival,vagy valakivel::)Ennyi:)
2010. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sajnos" a szaga a lényeg tényleg, hiába veszel ugyanolyat. Esetleg ha nem találsz, megnézheted méterárú boltban hasonló anyagot és mintát, és csinál(tat)sz egyet.

Lányomnak is alvóállatkája van, azt szopizza, és csak úgy tudtam neki mégegyet csinálni, hogy (szerencsére 6 csücskét rágta) levettem az eredetiről 2 csücsköt, és rávarrtam az ugyanolyan állatkára a helyére. Így elfogadja, de az újon csak azt a két régiről levágott fület szopizza.

2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!